Alaşehir Ticaret Borsası

Borsamız, 1968 yılında kurulmuştur. Yönetim Kurulu Başkanımız, Hüseyin SOYGÜR‘dür.

Misyonumuz: Analizlerini yaptırarak yetiştiricilik kültürünü benimsemiş, verimli üretimler gerçekleştirebilen üreticilerimizle borsamızın rekabet gücünü geliştirmek, ülkemizin ekonomik kalkınmadaki paylarını arttırmak.

Vizyonumuz: Nitelikli üretim politikalarında etkin, küresel pazarlarda söz sahibi olan örnek bir Borsa olmak.

İlkelerimiz – Değerlerimiz:

Çevreci yaklaşım, toplumsal sorumluluk, kaynak kullanımında etkin, ARGE’si güçlü, yeniliklere açık, üyeleriyle takım ruhunu oluşturmuş diğer borsalarla uyumlu ve Güçlü Türkiye ekonomisinde üzerine düşenleri başarıyla gerçekleştirebilmek.

Alaşehir Ticaret Borsası, 1968 yılında faaliyete geçmiş olup; o günden bugüne yadsınamaz bir gelişim göstermiştir. Borsamız Alaşehir ilçesinde 2006 yılında Türkiye’de ilk defa sınır ilçesi olmamasına rağmen gümrük kapısının açılmasını sağlamıştır. Ayrıca faaliyetlerini bununla sınırlamayıp 2007 yılında yaş sebze ve meyvelerde pestisit, ağır metal ve toksin analizi yapan dünyaca ünlü İNTERTEK Test Hizmetleri ile borsa binasında faaliyet göstermek üzere anlaşılmıştır. Şimdi de iyi tarım uygulamalarını destekleyici faaliyette bulunmak üzere siz değerli çiftçilerimize son teknoloji cihazlar ile kurduğumuz Vali Celalettin Güvenç Toprak, Yaprak ve Su Analiz Laboratuvarını hizmete açmış bulunmaktayız. Borsamız çiftçimize vermiş olduğu desteğe bundan sonra arttırarak devam edecektir.

Alaşehir Ticaret Borsası

Adres :Osman Akça Tüccarlar Sitesi No:2/2 Alaşehir /MANİSA

Tel  :   0236 653 13 66
Faks : 0236 654 05 26
GSM : 0530 568 63 66

info@atb.org.tr

http://www.atb.org.tr/

 

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


A List Sites Link Nom