Altungök Büro Mobilya

Altungök Raf Mobilya Metal Plastik Üretim San. Ve Paz.Dış Tic..Ltd.Şti. 1989 yılında ELAZIĞ’da kuruldu.Raf ve mağaza dekorasyonu üzerine üretim yapan firmamız 1994 yılında yeniden yapılanarak aynı zamanda ofis mobilyaları üretimine de başladı.

1999 yılından itibaren Elazığ-Malatya karayolu 10.km’de 16.000 m² alan üzerine 6.000 m² kapalı alan tesislerinde, bilgisayar programlı makineları ile üretim yapan en ileri teknolojiye sahip, bölgesinde ofis mobilyası sektöründe en büyük üretici firma konumundadır.

Altungök-Frendo ve Office’m markalarıyla ofis mobilyaları ile beraber banyo, mutfak, iç kapı, bahçe mobilyaları departmanlarınıda bünyesinde kurup iç ve dış pazarların değişiken isteklerine göre AR-GE departmanındaki profesyonel elemanlarıyla geliştirdiği yüksek kaliteli, ergonomik, dayanıklı, estetik, hızlı teslim, uygun fiyatlı ürünlerle hizmet vermektedir.

Firma Bilgileri

Adres : Tarım Mahallesi Aspendos Bulvarı Nar Plaza No:113

Telefon : +90242 311 10 95
Faks : +90242 312 09 02
Şehir : Antalya
Ülke : Türkiye
İnternet Adresi : www.altungok.com.tr
Faaliyet Türü : Üretici

Firmanın Ürünleri

Mobilya Grupları
Makam Masaları, Yönetici Masaları, Çalışma Masaları, Çalışma Grupları, Toplantı Masaları, Bilgisayar Masaları, Dolaplar, Sehpalar, Kesonlar, Etejerler, Bankolar, Kürsüler, Aksesuarlar
Koltuk Grupları
Makam Koltukları, Çalışma Koltukları, Misafir Koltukları, Oturma Grupları, Sinema Koltukları
Kafe – Mutfak Mobilyaları
Mutfak Dolapları, Masalar, Sandalyeler, Tabureler, Bahçe Mobilyaları
Çelik Ofis Mobilyaları
Çelik Dolaplar, Compact Arşiv Dolapları
Kapı Grupları
Panel Kapı, Ahşap Kapı

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


A List Sites Link Nom