Apsuva Grup Mücevherat San. Tic. Ltd. Şti. – Apsuva Jewelry

Apsuva Jewelry, 2013 yılında altın ve mücevher sektörünün başrol oyuncularından biri olan alyans alanında faaliyete başlamıştır.

Uzun yıllardır kuyumculuk sektöründe bir çok markaya yöneticilik yapan Necmi Korkmaz ve yine sektörün birçok alanında hizmet vermiş deneyimli ekibi ile, pırlanta üretiminin yanında, alyans alanındaki eksiklikleri gidermek, bu alanda tüketici taleplerini artırmak amacıyla büyük bir yatırım yaparak binlerce farklı modelin bir arada bulabileceği bir marka yaratma düşüncesiyle yola çıkmışlardır.

Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet veren ve klasik mağazacılık anlayışını benimseyen Apsuva Jewelry online mağazacılık üzerine de çalışmalar yapmakta; Avrupa standartlarında kaliteli ve şık ürün, uygun fiyat politikası ile rakiplerinin her zaman bir adım önünde olmayı amaçlamaktadır.

Birbirini ruhen seven iki kişinin ömür boyu sürecek olan birlikteliklerini bedenlerinde taşımak üzere en güzel anlatım yolu olan pırlanta ve alyans konusunda 4 farklı koleksiyon ile çiftlere kendilerini en özel hissedecekleri alternatif modeller sunmaktadır.

Alyans koleksiyonları, Exclusive Collection, Magical Collection ve Merrily Collection ürünlerinde Swarovski ve pırlanta taş; Pırlanta koleksiyonları, Elegance Collection ve Eternity Collection ürünlerinde ise sadece pırlanta taş kullanılmaktadır.

Apsuva Jewelry ürünleri Türkiye’de ilk kez kullanılan Avrupa Birliği standartlarında ileri teknoloji CNC sistemleri ile üretilmektedir. Bu teknolojiyi ilk kullanan marka olmanın ve Avrupa Birliği standartlarının dahi altında “Nikel İçermeyen” ürünler ile başta Türkiye olmak üzere dünyanın 47 ülkesine ihracat gerçekleştirmektedir.

Üstün Alman teknolojisi ve mükemmel el işçiliğinin bir araya gelmesiyle oluşan ve sadece alyans üreten Merrily Alyans’ında distribütörlüğünü üstlenmiştir. Dünya çapında saygı gören klasik ve çağdaş izleri bir araya getirerek zaman ve trendler arasında muhteşem kombinasyonlar oluşturan Merrily Alyans özel yapım teknikleri kullanarak oluşturduğu stil sahibi alyans koleksiyonlarını swarovski ve pırlanta taş alternatifleri ile klasikten moderne her yaş, zevk ve bütçeye farklı tasarım alternatifleriyle sunmaktadır.

Apsuva Jewelry tüm alyans koleksiyonu ürünlerinde 5 yıl garanti ile her zaman sizlerle…

  • Apsuva Grup Mücevherat San. Tic. Ltd. Şti.

 

Mollafenari Mahallesi Nuruosmaniye Cad. Orient Bazaar
No: 45 D: 304 Eminönü, Fatih, İstanbul

 

+90 212 512 88 92

 

+90 212 512 88 93

 

info@apsuvajewelry.com

http://www.apsuvajewelry.com

 

Etiketler: , ,

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


A List Sites Link Nom