B Kart

B KART, 2000 ( ikibin ) Yılından beri ANTALYA’da faaliyette bulunmakta ve her sektörden müşteriye en mükemmel hizmeti vermek için çalışmaktadır

Amacımız:

Avrupada örneklerini gördüğümüz gibi, plastik kart adına her türlü ürün ve hizmeti tek bir çatı altında, profesyonelce verebilmek için çalışıyoruz.
Kısa süre içerisinde müşteri portföyünü genişleterek iç piyasada yerini alan şirketlerimizin çalışma politikası siz değerli müşterilerimizin ihtiyaçlarını en uygun fiyata, en kısa sürede ve en iyi şekilde karşılayabilmektedir.

Üretim, Yazılım, Donanım ve Baskı konularında var olan sağlam bilgi birikimleri ile B KART; Kamu Kuruluşlarından, Hotel’lere, Üniversite’lere, Dershane’lere ve Giyim Sektöründen Market’lere kadar uzanan Müşterilere Hizmet vermektedir.

Plastik kart üretimi ve yan ürünleri hizmeti vermekte olan firmamız;

Otel Anahtar Kartları, otel master card, otel kol bantları, mifare card, proximity card, smart card, otel havlu kartları, müşteri üye kartları, klub ve mağaza kartları, petrol ofisi kartları ( akaryakıt veresiye kartı ve programı ), kuaför yazılımı, puan sistemleri çözümleri sunmaktadır.

Firma Bilgileri

Adres : Altındağ Mah.166 Sk. Coşkun Apt. 23 / G

Telefon : +90242 244 80 94
Faks : +90242 244 80 95
Şehir : Antalya
Ülke : Türkiye
İnternet Adresi : www.bkart.com.tr
Faaliyet Türü : Üretici

Firmanın Ürünleri

Otel Anahtar Kartları, Otel Havlu Kartları, Otel Kol Bandı (Bileklik), Kulüp Üye Kartları, Barkodlu Kartlar, Sigorta Kartları, Müşteri Kartları, V.I.P. Kart, Promosyon Kartları, Personel Kartları, Master Card, Akaryakıt Kartları, Kuaför Katları, Termal Makinalar, Smart Card & Mifare Card, Kazımalı Kontör Kartları, Usb Bellek Kartları

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


A List Sites Link Nom