Eksper Danışmanlık Dış Ticaret Eğitim ve Danışmanlık Hizmetleri

Hizmet profilimizde yer alan alanlarla ilgili olarak her türlü sorularınızı cevaplamak ve /veya almak istediğiniz hizmetlerle ilgili size yardımcı olmak ve her zaman yanınızda yer almak, “ doğru işi yaparken diğer taraftan işi doğru yapmak” vizyonu ile yönlendirmek Danışmanlık prensibimizin ilk maddesinde yer almaktadır.

Eksper Dış Ticaret Danışmanlık hizmet profilinde yer alan alanlarda ihtiyacınız olduğunu düşündüğünüz konularda destek almak istediğinizde telefon veya e-mail yolu ile bize ulaşabilir ve konusunda en uzman kişilerden doğru bilgilere ulaşabilirsiniz.

Operasyona yönelik konularda ise firmanızın bir personeli gibi çalışmakta ve her türlü bağlantılarınızda iş yükünüzü hafifletici yaklaşımlarda bulunmaktayız. Çalışma prensibimizi aslen verdiğimiz hizmet ile ilgili firmamıza karşı tam sorumluluk almak olarak belirleyerek DANIŞMANLIK hizmet anlayışına daha farklı anlam yüklemekteyiz.

Sayfamızda bulacağınız bilgileri, size bir el kitabı olacak şekilde düzenlemeye çalışırken diğer taraftan bu prosedür ve iş akışına günlük yoğun temponuzda sizin yerinize hak ettiği şekilde zaman ayırarak yanınızda yer almayı amaçlamakta ve uygulamaktayız.

Sitemize ücretsiz kayıt yaparak FORUM bölümümüzden sorularınızı sorabilir ve ihtiyacınız olan bilgilere buradan da ulaşabilirsiniz.

Uzun yıllara yayılmış tecrübelerimiz sonucu kurmuş olduğumuz sağlam ve sonuç odaklı kontaklar ile vermekte olduğumuz hizmetlerimiz firmalarımızı bir adım öne taşımaktadır. Bu adreste bilgi paylaşımının müşteri memnuniyeti için en önemli done olduğuna kanaat getireceğinize emin olabilirsiniz.

Marmara Cad. Çınar 11 Villa-5 34000 Bahçeşehir İstanbul Türkiye

0212 669 33 24
0530 498 08 99
info@eksperdanismanlik.com
http://www.eksperdanismanlik.com/

Etiketler: ,

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


A List Sites Link Nom