Element Ses Profesyonel Ses Görüntü ve Işık Sistemleri

Profesyonel ses, görüntü ve aydınlatma sistemleri alanında faaliyet gösteren Element, 20 yılı aşkın deneyimiyle müşteri memnuniyetini her şeyin önünde tutan hizmet anlayışıyla faaliyetlerini sürdürmektedir.
Mekansal ihtiyaca yönelik taleplere uygun, kusursuz projeler öneren firmamız, ürün kalitesinden asla taviz vermeden,  uzman bir ekiple beklentilerinize ekonomik ve verimli çözümler sunmaktadır.
Element, kuruluşundan beri; otel, alışveriş merkezi, kültür ve kongre merkezi, stadyum ve spor kompleksi, hastane, konser salonu, köprü, eğitim ve öğretim kurumu, TV ve radyo stüdyosu, mağaza, residence, toplu konut, restaurant & cafe, club & bar gibi ses, görüntü ve aydınlatma sistemleri ihtiyacı farklılık arzeden, mekanlar için her biri ayrı bir tasarım ve mühendislik konusu olan çalışmalara imza attı.
Gerçekleştirdiği projelerde gösterdiği titizlik ve profesyonellik sayesinde sadece Türkiye’nin değil, dünyanın da önde gelen markalarından birisi olmayı başardı. Gelecekte de aynı azim ve tutkuyla sıradışı projeler üretmeye ve uygulamaya devam edecektir.

Firma Bilgileri

Adres : Etiler Mah. Adnan Menderes Blv. Askeroğlu İş Merkezi K: 5 N: 63/38

Telefon : +90242 322 21 41 – 42
Faks : +90242 322 21 47
Şehir : Antalya
Ülke : Türkiye
İnternet Adresi : www.elementses.com.tr
Faaliyet Türü : Hizmet Sektörü

Firmanın Ürünleri

  • Profesyonel Ses Sistemleri
  • Sahne Aydınlatma ve Işık Sistemleri
  • Profesyonel Görüntü Sistemleri
  • Genel Müzik Yayını ve Acil Anons Sistemleri
  • Lazer Sistemleri
  • Konferans ve Simultane Tercüme Sistemleri

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


A List Sites Link Nom