En Derinde Kitap Özeti – Sabine Durrant

En Derinde
ISBN: 978-605-09-2728-3
Sayfa Sayısı: 320
Ebat: 13.6×21 cm
Yayın Tarihi: Haziran 2015
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 23.00 TL

Gaby’nin kusursuz bir hayatı vardı…
Parkta bulduğu cesetle her şey alt üst oldu.

Şimdi Gaby için hem masumiyetini kanıtlama hem de kusursuz hayatını koruma zamanı!

Gaby, uzaktan her şeye sahip bir kadın gibi görünüyordu: yakışıklı ve başarılı bir eş, dünya güzeli bir çocuk, Londra’nın elit bölgesinde konforlu bir ev, kendisine hem ün hem de bol para getiren bir kariyer. Bir kadın daha ne isteyebilirdi ki?

Ancak bir gün Gaby’nin genç bir göçmen kadını ölü olarak parkta bulmasıyla bu güzel rüya sona erdi. Kısa süre içinde polis Gaby’yi sorguya, hatta cinayet şüphesiyle gözaltına aldı.

Şimdi Gaby için hem masumiyetini kanıtlama hem de sahip olduğu bu kusursuz hayatı koruma zamanı!

Vicdanı, tutkusu, doğru ve yanlışları arasında gidip gelen bir kadının içsesi, Sabine Durrant’ın ustalıklı kalemiyle ete kemiğe bürünmüş. Yazar anlatımıyla okurunu da maceranın kalbine çekiyor, adeta katilin peşine düşürüyor.

Sabine Durrant Hayatı :

Sabine Durrant, İngiltere’de doğdu. Üniversite eğitiminin ardından çeşitli gazetelerde editörlük yapmaya başladı. Guardian ve Sunday Times gibi İngiltere’nin prestijli gazetelerinde ek yayınlar editörlüğü görevini üstlendi. En Derinde, çocuk ve gençlik kitaplarıyla tanınan yazarın ilk yetişkin romanı. Durrant, üç çocuğuyla birlikte Londra’da yaşıyor.

Etiketler: , , ,

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


A List Sites Link Nom