Eskişehir Nur Tel Dokuma (Örgü) San. Tic.

1974′ten bu yana Eskişehir ve çevre illerde Tel Örgü imalat ve montaj yapan firmamızın geniş bir portföyü bulunmakta. Daha önce çalışmalarını tamamladığımız Tel Örgü işlerinin bir kısmını “Referanslarımız” sayfasından inceleyebilirsiniz. Daha fazlası için Tel: 05324612839 telefon numaramızdan bilgi alabilir veya firma adresimizi ziyaret ederek çayımızı içip yüzyüze görebilirsiniz.

Eskişehir Nur Tel çit üzerine hem üretim hemde montaj hizmeti vermektedir. Ürün kalitesi ve çalışma yaptığı alanda düzgün çalışma prensibiyle Eskişehir ve çevre illerde alanında öncü firmalardan birisidir. Kaliteli ürün ve iş disipliniyle   uygun maliyet ve estetiği bir arada sunan firmamız ücretsiz keşif hizmeti vermektedir. Müşterilerimizin istekleri doğrultusunda hazırlanan tel çit örgü sistemleri güvenlik açısından sizlere katkı sağlayacaktır. Kullanım alanı açısından en doğru ürün için firmamız sizlere yardımcı olacaklardır.
Yıllar önce kurulan Nur Tel çalışma prensipleri sayesinde günümüzde de çalışma hayatına daha güçlü olarak devam etmektedir. Her zaman kalite ve müşteri memnuniyetini hedefleyen firmamız amacımız doğrultusunda hızla ilerlemektedir. En önemli anlayışlarından biri de zamanında telsim olarak her zaman müşterilerini memnun etmektedir. Her türlü yeniliğin takipçisi olarak ürün kalitesini ve çeşitliliğini gün geçtikçe artıran firmamız sizlere alanında en iyi hizmeti vermektedir.

http://eskisehirtelorgu.com

Etiketler:

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


A List Sites Link Nom