Evliyalar ve Yücelerle Yaşamak Aşka Yürü Kitap Özeti – Can Kağan Osman Aydoğmuş

Aşka Yürü
ISBN: 978-605-09-2579-1
Sayfa Sayısı: 192
Ebat: 13.6×21 cm
Yayın Tarihi: Nisan 2015
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 18.00 TL

Ey sevgili okur!
Evliyalar ve Yücelerle Yaşamak kitabı bir enerji kapısıdır! Evliyaların seninle bağlantıya geçmesini sağlayan özel bir kitap, “büyülü” bir araçtır. Onlar bize yardım etmek için hep yanımızdadır. Sen de onlarla bir bütün ol. Işığın dergâhına girmek için… AŞKA YÜRÜ!

Bu kitabı okuyun! Sizlerin, ışıkla ve ışık varlıklarla bağlantı kurmanızı  sağlayacaktır. Paul Aurand, yazar ve ödüllü master terapist Rehberlerinin ve meleklerin yardımıyla Aydoğmuş’un pozitif, yüksek bir enerjiye uyumlanması, okuyucunun da kendi içinde bu bağlantıyı bulup beslemeye başlamasına ilham verebilir. Jan Spiller – Ruhsal Astroloji kitabının yazarı

Can Kağan Osman Aydoğmuş Hakkında :

Can Kağan Osman Aydoğmuş İstanbul’da dünyaya geldi. Çocukluğunda yaşadığı deneyimlerle mistik varlığını keşfetti ve aydınlanma yolunda “ aşka yürümeye” başladı. İlkokulu Prestij Kolej’de okuduktan sonra, İngiltere’de Egerton Rothesay’da ve Aylesbury College’da sosyoloji ve psikoloji eğitimleri aldı. İngiltere, Fransa, Almanya, Hollanda, İspanya ve dünyanın birçok ülkesinde kişisel gelişim alanında eğitimlere katıldı. Dünyanın en ünlü hocalarıyla çalıştı, onlara asistanlık yaptı. İngiltere’de dört yıl insan psikolojisi, beden bilinci ve bilinçaltına göre dizayn, dekorasyon, inşaat ve kurumsal hayat eğitimi aldı. 11 yaşından itibaren kişisel gelişim ve spiritüel alana ilgi duyan Aydoğmuş, dünya çapındaki hocaların organizasyonlarını ve temsilciliklerini yaptı. IACT Türkiye Başkanı oldu. Faces Dergisi Yayın koordinatörlüğünü yaptı. Kurumsal şirketlere pek çok eğitim verdi. Aydoğmuş, Evliyalar ve Yücelerle Yaşamak – Aşka Yürü kitabı ile herkesi aydınlanma yolunda kendisiyle birlikte bu yolda ilerlemeye davet etmektedir.

Etiketler: , , , ,

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


A List Sites Link Nom