Fat Fatale Kitap Özeti – Neslihan Perker

Fat Fatale
ISBN: 978-605-09-2787-0
Sayfa Sayısı: 200
Ebat: 13.6×21 cm
Yayın Tarihi: Temmuz 2015
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 18.00 TL

Bir beş kilo versen, adamlar kapıda kuyruk olur.

Açılın millet! Fat Fatale* geliyor!

Kadın güzel ve çekiciydi, adamsa yakışıklı. Kadının fazladan kiloları vardı, adamınsa hem havası hem de cıvası. Kadın gazeteciydi, yeni insanlarla tanışmak işinin bir parçasıydı. Nihayet bir gün adamla karşılaştı. Ona âşık oldu, ama adam biraz anlaşılmazdı.

Kızımız Deniz, nam-ı diğer Fat Fatale kararını vermişti. Bir şeyleri değiştirmeliydi: Kendini… Diyetisyenin yanına bir astrolog,
bir rüya terapisti, bir melek terapisti, bir kuantum alan koçu, bir Mozart terapisti, bir de kristal terapi uzmanı ekledi. Bu gazla, değişim şöyle dursun, Rumelihisarı surlarına bayrak bile dikilirdi. İyi de, şimdi ne olacaktı?

E siz de bir zahmet romanı okuyuverin canım… Öptüm…

Neslihan Perker Hakkında :

1980 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Gazeteciliğe 2002 senesinde Vatan hafta sonu eklerinde başladı. Sonrasında Akşam’ın Pencere ekinde, Aktüel’de, Seninle ve Grazia’da muhabir ve editör olarak çalıştı. Yaşam, araştırma, sağlık, güzellik, mekân, moda, kişisel gelişim, kültür-sanat gibi pek çok konuda, geniş bir yelpazede haberler hazırladı. Ünlü isimlerle hayatlarına dair söyleşiler gerçekleştirdi. Aktüel’de çalıştığı dönemde, video-röportajlar çekti. Gülmeyi ve güldürmeyi çok sevdiğinden sosyal medyada “Nesli Tükenen Kişi” tiplemesini yarattı. İstanbul’da yaşıyor. Fat Fatale ilk romanıdır.

Etiketler: , , , , , ,

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


A List Sites Link Nom