Güvenli Enerji Ltd. Şti.

2005 Yılında İzmir/TÜRKİYE’ de kurulan GÜVENLİ ENERJİ firması sektörde yaklaşık 20 yıllık uygulama tecrübesine sahip uzman kadrosu ve alt yapısı ile elektrik, elektronik ve enerji sektöründe faaliyet göstermektedir. Halenar-ge, imalat , ithalat, ihracat bazında Türkiye’ nin tüm bölgelerine teknik, ticari v.b. tüm hizmetleri sunma imkanına sahiptir.

Kalitesi Türkiye ve tüm Dünya’ da onaylanmış ürünler ile etik ve kaliteli hizmet sunmak ana prensibi olan GÜVENLİ ENERJİ tüm çalışmalarında teknik ve ticari olarak kullanıcı memnuniyeti ve ideal çözüm temel hedefidir ve bu amaçla her projeyi ihtiyacı karşılamaya yönelik teknik olarak uygun ve ekonomik çözümler oluşturmaya özen göstermektedir.

GÜVENLİENERJİ her türlü malzeme, cihaz, sistem v.b. taleplere; teknikmüşavirlik, projelendirme dahil, pazarlama, devamlılık ihtiva eden projeler için stok bulundurma, toptan ve/veya perakende satış, teknikservis, montaj, satışöncesi ve sonrası tüm hizmetleri, komple anahtar teslimi olarak sunmaktadır.

Ups(Online ve Lineinteraktive), İnverter (TamSinüs, Modifiye Sinüs, Akü Şajlı, Solarve On-Grid), Jeneratör (Benzinli,Dizel veDoğal Gazlı), Konvertör, SMPS GüçKaynağı, Akü (Stasyoner, NickelCadmium, JEL, AGM, Starter, Marin, Solar, v.b.), Yüksek Gerilim Koruma Prizi, Rüzgar Tribünü, Solar Sistemler (PV) ve tüm bu sistemlerde kullanılan bağlantı elemanları GÜVENLİ ENERJİ’ nin satışını yapmakta olduğu başlıca sistemlerdir.

2007 Yılından bugüne Yenilenebilir Temiz ve Çevre Dostu enerji sistemleri konusunda faaliyetlerine hız veren GÜVENLİ ENERJİ; kamuoyu ve müşterilerini bilgilendirme konusunda tanıtım çalışmaları yapmaktadır ve bu sektöre katkıda bulunmanın bir sorumluluk olarak kabul etmektedir.

Güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eden GÜVENLİ ENERJİ gelen tüm talep ve projelerde uzun işletme ömrüne ve yüksek güvenilirliğe sahip ürünleri tercih etmektedir. Kullandığı tüm ürünler kendi sektöründe marka olmuştur.

Firma Bilgileri

Adres : Etiler Mah. 1266 Sk. No: 8 / A Basmane

Telefon : +90232 489 53 07
Faks : +90232 489 93 77
Şehir : İzmir
Ülke : Türkiye
İnternet Adresi : www.guvenlienerji.com
Mail Adresi : info@guvenlienerji.com.tr
Faaliyet Türü : Ticaret

Firmanın Ürünleri

Rüzgar Enerjisi, Güneş Enerjisi ( Solar ), Solar Dalgıç Pompa, Solar Paket Sistemler, Işıklı Kent Mobilyaları, Aydınlatma Sistemleri, Kesintisiz Güç Kaynakları, Voltaj Regülatörü, Jeneratör, Invertör, Enerji Aksesuarları, Akü

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


A List Sites Link Nom