Hadımköy Yemek Firması

Yemek hizmetleri ve catering organizasyonları konusunda uzun yıllar çalışmalarımızın verdiği tecrübe ve kazandığımız alt yapı bizi yemek firmaları arasında lider konuma getirmiştir.

Yemek firmalarının arasında lider konumda bulunan şirketimiz 90 lı yılların başında kurulmuştur.Butik üretim anlayışı ile tecrübeli personelimiz size harika bir yemek üretimi sağlayacaktır.Hiç şüphesiz yemek sektörü gibi zor bir iş sizin işiniz değildir bu noktada biz devreye girerek sizin tüm sorumluluğunuzu hafifletiyoruz.Siz değerli müşterimiz sadece kendi işinize yoğunlaşıyorsunuz.
Tecrübeli kadromuz ve bütün dünya mutfak bilgi ve lezzetine sahip aşçılarımız ile 20 senedir bu sektörün içerisinde doğru ve emin adımlarla yol alıyoruz. Üstün kalite, hizmet ve lezzeti uygun fiyatla buluşturduk ve iyi yemek yemek herkesin hakkı olduğuna inandık. Referanslarımız arasında Garanti, Modern Diş Klinik, Elitium Hastanesi gibi kurumsal firmalar mevcut. Aynı zamanda organizasyon ve düğün-davet gibi yemekleriniz içinde menülerimiz ve hizmetimiz mevcut. Yemeğimizdeki lezzeti tattıktan sonra bizleri teşekkür için arayacağınızın taahahhüt ediyoruz.
Merkez mutfaklarımız ve bölge mutfaklarımız ile sizlere hizmet veriyoruz hata riski ve yemeğin taşıma süreci böylece en aza iniyor kaliteli bir hizmet için sizin için en ideal operasyon şeklini yönetiyoruz . Bizi tercih ettiğiniz doğrultuda sistem avantajlarından yararlanıyor ve kusuruz yemek hizmeti almanın keyfini çıkarmaya başlıyorsunuz .En ufak bir sorunda uzman gıda mühendislerimiz olaya müdahale ediyor ve toplam kalite yönetim anlayışımızın size avantajlarını yaşatıyor.Mutfaklarımızdan hizmet almaya başlayın sorunlarınızı yemek şirketlerinin üs noktası olan Avrasya danışmanlık halletsin.

İletişim Bilgilerimiz

Merkez ofis: Hürriyet Mah.Menderes Cad No :2 kat 2 ofis /17 Karaca Plaza Güneşli

Telefon : 0850 303 05 04 – 0 212 489 12 28 – 0 212 489 12 29 – 0535 969 64 23

http://www.hadimkoyyemekfirmalari.com/

[email protected]

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


A List Sites Link Nom