İş’te Beyniniz Kitap Özeti – David Rock

İş'te Beyniniz
Orijinal adı ve dili:
Your Brain At Work

ISBN: 978-605-09-2286-8
Sayfa Sayısı: 320
Ebat: 13.6×21 cm
Yayın Tarihi: Ekim 2014
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 24.00 TL

Beyninizi tanıyın, iş performansınızı artırın!

Dikkat Dağınıklığını Yenme Stratejileri, Odaklanmayı Sağlama, Verimli Çalışma

Paul ve Emily, birbirlerini seviyorlar; iki çocuklu, mutlu bir hayat sürüyorlar. Bir de İŞ’te her şey yolunda gitse… Ne yazık ki, iş hayatıyla başa çıkmak epeyce zor. Birileri onlara, İŞ’teki mutluluğun beynin işleyişini bilmekten geçtiğini söylemeli… Beyinlerinin nasıl işlediğini anladıkları takdirde, sorunların üstesinden nasıl gelebileceklerini anlatmalı. Bu görevi mutlu çiftimiz için dünyaca ünlü bir nörolog üstleniyor: David Rock. Ve onun tılsımlı sözcükleri, Paul ve Emily’nin İŞ ve özel hayatlarını aynı mutluluk kapısıyla birleştiriyor. Soluk soluğa okunacak bir başarı öyküsü… AŞK’ı soracak olursanız, o artık her yerde oturuyor.

David Rock Hakkında Bilgi

David Rock dünyanın dört bir yanında şirketlere danışmanlık yapan bir liderlik koçu. Rock, Coaching with the Brain in Mind, Quiet Leadership, Personal
Best kitaplarının yazarı, dünya çapında danışmanlık ve koçluk hizmetleri veren Resulting Coaching Systems’ın (Sonuç Veren Koçluk Sistemleri) CEO’sudur. Uluslararası işletme okulu CIMBA’nın danışma kurulu üyesi ve NeuroLeadership Institute’un da kurucularından biri olan Rock, Sidney’de ve New York’ta yaşıyor.

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


A List Sites Link Nom