KozKart Plastik Kart Sistemleri

Koz Plastik Kart Sistemlerinin temeli 2003 yılında atılmış ve 2005 yılında Koz Plastik Kart Sistemleri Reklamcılık San.ve Tic.Ltd.Şti kurulmuştur.
KozKart plastik kart sektörüne adım attığı 2003 yılı itibariyle bir çok ulusal firmaya, orta ve küçük ölçekli işletmelere kart üretmeye başlamıştır. KozKart üretime başladığında aylık 250.000 gövde kart üretimi ve 250.000 kart kişiselleştirme kapasitesine sahip iken; 2014 yılında bu sayı müşteri memnuniyeti, kaliteli ürün , özverili ve çözüm odaklı çalışma sonucunda sürekli artan müşteri taleplerine cevap verebilmek için gelişen makina teknolojilerine uygun olarak yenilenmiş ve aylık 2.000.000 gövde kart üretimi yanısıra 1.500.000 kart kişiselleştirme kapasitesine ulaşmıştır. Bugün siz değerli iş ortaklarımızın katkılarıyla ulaştığımız bu noktanın gurur ve sevincini hep birlikte yaşıyoruz.

2007 yılı itibariyle kurulan yazılım departmanımız, Loyalty(sadakat) ve Prepaid(ön ödemeli) kart sistemlerini ekonomik çözümler olarak hayata geçirmiştir. KozKart bu sayede plastik kart ve yazılım geliştirmeyi tek çatı altında toplayarak sektöründe öncü firma olmayı başarmıştır. Bugün uzman yazılım ekibimiz ve edinmiş olduğumuz tecrübeler sayesinde gelişmiş yazılım uygulamaları ile ulusal alanda akıllı kart projeleri ve sistem entegrasyonları gerçekleştirmekteyiz.
2009 yılı sonlarında başlayan donanım araştırmalarımız büyük kapsamlı projelerimizin güvenli ödeme sistemleri, sadakat kart uygulamaları ve çapraz kampanya açılımlarını yönetebilecek POS terminalleri ile bütünleştirme gerekliliği sonucunu çıkarmıştır. 2010 yılında VeriFone Türkiye ile çözüm ortaklığı imzalanmış ve VeriFone POS terminalleri kullanılmaya başlanmıştır. Finans dışı sektörlerde tüm uygulamalara açık olarak gerçekleştirdiğimiz yazılımlar sayesinde çatı genişlemiş ve bir ilk daha başarılarak plastik kart üretimi ve yazılım geliştirmenin yanısıra POS çözümleri de tek bir çatı altında birleştirilmiştir.
2013 yılı itibari geliştirmiş olduğumuz tüm uygulamaları mobil platformlara taşıyarak daha geniş kitlelere hizmet vermeyi amaçladık. Bu bağlamda yeni çözüm ortağımız INNOVA ile partnerlik anlaşması imzalanmış ve finansal çözümlere ilk adım atılmıştır.
Kısaca; müşteri memnuniyeti, ihtiyaç duyulan çözümü ve hizmeti tüm aşamalarıyla tek çatı altında bulabilmekten geçmektedir. Bu nedenle işin projelendirilmesi, uygulaması ve danışmanlığı istenirse faz faz, istenirse kökten uca anahtar teslim olarak KozKart tarafından gerçekleştirilmektedir.
“İnsanlar gibi işletmelerin de sahip olduğu, geçmişten getirebildikleridir” diyerek ahlaklı, güvenilir, hızlı, kaliteli ve yeniliklere açık ticaret yapmayı hedefledik. Büyüme hızımızın müşteri memnuniyeti ile doğru orantılı olduğunu düşünürsek, geçmişimizin de bize sahip çıktığını görmekteyiz.
Bu nedenle biz de ilkelerimize sahip çıkacağımıza ve büyüme hızımızı her geçen gün arttıracağımıza söz veriyoruz.

Firma Bilgileri

Adres : Ankara Cad. Halil Lütfü Dördüncü İş Merkezi No: 102 Kat: 2 37 / 4 Sirkeci

Telefon : +90212 520 66 27
Faks : +90212 511 04 29
Şehir : İstanbul
Ülke : Türkiye
İnternet Adresi : www.kozkart.com.tr
Mail Adresi : koz@kozkart.com.tr
Faaliyet Türü : Üretici

Firmanın Ürünleri

Plastik Kartlar
Yazılım Çözümleri

Pos Çözümleri, Paket Uygulamalar, Web ve Mobil Çözümler
Kart Sistemleri
Plastik Kart Yazıcılar
Aksesuarlar

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


A List Sites Link Nom