Mavi Yunus Lojistik İnsan Kaynakları San. ve Tic. Ltd. Şti.

Sektörde Türk bilgi birikimiyle yurt dışı tecrübesi olan yöneticilerin kurmuş olduğu Mavi Yunus Lojistik ve İK Hizmetleri 18 senelik sektör tecrübesi ile bünyesinde 350 çalışanı ile İstanbul Anadolu Yakası Merkez olmak üzere, Avrupa Yakası Bölge Müdürlüğü, Balıkesir, Afyon, Düzce, Konya, Kocaeli, Bursa, Ankara, Kayseri, Eskişehir, Antalya, illerinde AB normlarında Temizlik Personeli Hizmeti, Fabrikalar, Üretim Tesisleri; Antrepo, Transfer Merkezleri ve Depolarda Paketleme, Etiketleme ve Yevmiyeci Günlük Personel Tedariği ve Üretim destek pesonel Hizmeti vermektedir.

MAVİYUNUS LOJİSTİK, İstanbul Anadolu Yakası Merkez ve Antalya,  Bursa, Balıkesir, Eskişehir, Düzce, Kayseri, Afyon ve Samsun illerinde kendi bünyesinde oluşturmuş olduğu uzman kadrosu ile Kargo ve Lojistik Firmalarına (Yevmiyeci ve Yükleme İndirme Prs) Hizmeti, Temizlik ve Personel Hizmeti, Barkot Okuma, Paketleme, İnşaat Sonrası Kaba ve İnce Temizlik Hizmeti, kavramında yeni boyutlar getirerek faaliyetini almış olduğu TSE Hizmet Yeri Yeterlilik Belgesi ve ISO 9001–2000 ile sürdürmektedir.

Temizlik Hizmetleri, Toplum sağlığına ev doğal hayatı korumaya gösterdiğiniz özenin ifadesi olarak, kullandığımız kimyasallardır.DÜNYA SAĞLIK ÖRGÜTÜ (WHO) nun onayladığı ürünlerden seçilmektedir. MAVİYUNUS Lojistik ve Temizlik hizmetleri, 4 ana başlık altında toplanan yöntemlerle yürütülmektedir. Periyodik temizlik,Spot temizlik,Acil temizlik ve İnşaat sonrası temizliktir.

Kargo ve Lojistik Firmalarına:Yevmiyeci,Paketleme,Yükleme İndirme Hizmetleri, Şirketinizin faliyetlerine bağlı olarak sürekli,dönemsel ve esnek iş gücü ihtiyacı duyuyorsanız, MAVİYUNUS LOJİSTİK size kaliteli ve çok yönlü bir kazanç sunarak, istihdam çözümleri yaratacaktır.

Bahçe, hızlı şehirleşme ile birlikte şehirde huzur bulacağımız yeşil alanların azalması ile birlikte yaşam alanlarımızda daha çok yeşile ihtiyaç duyar olduk.İşyerinizin veya oturduğunuz evin bahçesini düzenleyip periyodik bakımlarını üstlenebilecek ekibimiz, çevreye özel projeler hazırlayıp size daha huzurlu ve estetik yaşam alanları yaratırlar.

İnsan Kaynakları Hizmetleri, MAVİYUNUS Lojistik ve İnsan Kaynakları,Üretim Tesisleri, Fabrika, Tekstil Sektörü, Otomotiv, Pazarlama, Danışmanlık, Matbaa

Danışmanlık Hastane,ve Lojistik firmalarına yardımcı personel tedarik etmektedir.

İnşaat Sonrası Kaba ve İnce Temizlik Hizmetleri, MAVİ YUNUS site ,villa ve toplu konutlarda inşaat sonrası kaba ve ince temizlik hizmetlerinin sağlamasıdır.

Tarım Ürünleri Üretim ve İhracat, MAVİ YUNUS Ülke ekonomisine katkı sağlamak ve sağlıklı ürünleri üreterek (NOGELAS) markasıyla iç ve dış pazara sunmaktadır.

Firma Bilgileri

Adres : Ihlamurkuyu Mah. Alemdağ Cad. Ümraniye

Telefon : +90216 540 69 66 / +90212 642 32 49
Faks : +90216 540 69 68
Şehir : İstanbul
Ülke : Türkiye
İnternet Adresi : www.maviyunuslojistik.com
Faaliyet Türü : Hizmet Sektörü

Firmanın Ürünleri

  • Lojistik Hizmetleri
  • İnsan Kaynakları
  • Organik Tarım
  • Temizlik Hizmetleri

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


A List Sites Link Nom