Mod Ofis Bölme Sistemleri Tasarım Mobilya Sanayi Tic. Ltd. Şti.

Seperasyon Sistemleri – Açık Ofis Sistemleri

  Kendine özgü tasarımlarıyla patent sahibi olduğumuz seperasyon sistemlerimizle ofislere yönelik yüksek kalitede ürünler üretiyoruz.
Kolay monte edilebilen farklı kesit ve modellerden oluşan model tiplerimizle içerisine cam, jaluzi ,kumaş, melamin ve ahşap kaplamalı örnekleri kullanabiliyoruz.
Yerden tavana kadar oda bölmeleri, açık ofis sistemlerindeki seperasyonlarla ve kişilere özgü alan bölmelerinden oluşuyor. Masa arasında bölücü panel olarak kullanılan sistemler ve modüler seperasyon sistemleri ile ilgili bütünleşik yerleşimleri oluşturabiliyoruz. Takım çalışması ve genel açık ofis sistemleri konusunda çok deneyimli bir alt yapı çalışmamız var. Sistemler kendi üzerlerinde birçok artıyı getiriyor. Üzerine kablolama yapabileceğiniz akslar, priz koyabileceğiniz baza sistemleri, dosyalık, notluk, kalemlik, cd’lik gibi aksesuarlarla çalışma alanlarınızın genişlemesine yardımcı oluyoruz.

Ofis Tasarımı ve Mobilyası

Mod tasarım olarak ofis tasarımı konusunda oldukça deneyime sahibiz. Mobilya ürünlerinde kendi üretimlerimizi yapıp, sektöre mobilya konusunda da hizmet sağlayan bir firmayız. Mobilya sadece standart bir ürünle oluşturulmuyor, bununla ilgili tasarımları da tarafımızdan gerçekleştiriliyor.

Showroomlarımızda geniş yelpaze de ofis tasarımına yönelik çağdaş, fonksiyonel ve şık çözümlerimiz ile ürün çeşitlerini sergiliyoruz.

Çağrı Merkezi

Çağrı Merkezleri çalışanları için ses problemlerini en aza indiriyoruz. Tübitak onaylı ses yutucu sistemlerimizi her geçen gün biraz daha geliştirerek ses problemini minimum seviyeye düşürmek için çalışmalarımıza devam ediyoruz, çağrı merkezi sistemleri üzerindeki kablo detaylarını göstermeden sistemin içerisinden geçirerek kabloların problemsiz ve yeni gereksinimler paralelinde değiştirilebilir bir yapıda tasarlayarak daha verimli çalışma alanları için gerekli ortamları hazırlıyoruz.
Son yaptığımız geliştirmeler ile tabandan tavana ses yutan ürünlerimizin verimliliğini ve kullanım imkanlarını arttırdık. Her çağrı merkezinde olması gereken ses standartları için bizi takip edin.

İç Mimari

   Ofis içi donanımlarının birçok unsurunu tasarlayan Mod Tasarım oda bölmeleri, personel masaları, toplantı ve yönetici gruplarına kadar kendi bünyesinde üretim yapıyor.
Deneyimli kadrolarıyla taş yünü tavan, ıslak hacim, alçıpan duvar, elektrik kablolama ve alt yapı hizmetleri, zemin kaplamaları ve karo halı, vinyl duvar kağıdı uygulamalarının yanısıra iklimlendirme ve klima sistemleri konusunda da hizmet sunuyor.

Firma Bilgileri

Adres : İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Dersan Koop. San. Sitesi S1 A Blok No: 302 Başakşehir

Telefon : +90212 549 31 30 ( Pbx )
Faks : +90212 549 61 19
Şehir : İstanbul
Ülke : Türkiye
İnternet Adresi : www.modtasarim.com
Faaliyet Türü : Üretici

Firmanın Ürünleri

  • Ofis Tasarımı ve Mobilyası
  • İç Mimari
  • Seperasyon Sistemleri
  • Havalandırma
  • Kablolama
  • Halı – Zemin Çözümleri
  • Mod Pro – Akustik Ses İzolasyonu
  • Çağrı Merkezi Sistemleri

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


A List Sites Link Nom