Mutbex Endüstriyel Mutfak Ekipmanları

Mutbex profesyonel mutfak ekipmanları tedariğini online alışveriş ile kapınıza getiriyoruz.
Öztiryakiler ana bayisi olarak yüksek iskontolar ile sizlere sunduğumuz özel fiyatlara ulaşmak için hemen tıklayın www.mutbex.com yada arayın 0212 361 74 03 biz özel fırsatları anlatalım
Öztiryakiler bulaşık makineleri, pişirme ekipmanlarını, temizlik ekipmanlarını, soğuk üniteleri, bar ekipmanlarını vb 2500 ürünü aşkın çeşitlilikle online satışı yapmaktayız.

 

Biz Mutbex.com olarak Teknika Endüstriyel Mutfak ve Teknik Servis ailesinin en genç üyesiyiz. 1995 yılından günümüze endüstriyel mutfak sektörünün merkezi Kasımpaşa’da ‘Endüstiryel Mutfak, Teknik Servis ve İnşaat’ sektöründe faaliyet göstermekteyiz.
Endüstriyel mutfak ekipmanları servis hizmetini 2008 yılında ÖZTİRYAKİLER firmasının Yetkili Servisi olarak; Öztiryakiler’in kendi ürettiği tüm ürün grupları ve ithal ettiği diğer firmaların teknik servisi olarak faaliyet gücünü artırarak, alanında gerekli eğitimleri almış tecrübeli personeller ile İstanbul avrupa yakasında en büyük ve en geniş yetkili servis ağı olarak hizmet sürdürmekteyiz.

Endüstiryel Mutfak Ekipmanları satış ve pazarlama faaliyetlerini 2014 yılında Öztiryakiler ailesinin Ana Bayii hizmetini de Mutbex.com olarak sunumunu yapmaya başlamıştır. Öztiryakiler’in kendi ürettiği tüm ürün grupları ve distribütörlüğünü yaptığı markaların ürünlerini Ana Bayii olmanın sağladığı yüksek iskontonun avantajıyla EN EKONOMİK ve EN HIZLI şekilde sunumunu sağlama misyonuyla; Otel, Bar, Kafe ve Restorantların bütün endüstriyel mutfak ekipmanı ihtiyaçlarını karşılamaktayız.

Ünvanı :Teknika End. Mut. Cih. İnş. San. ve Tic. Ltd. Şti.

Ticaret Sicil No : 740625

Vergi Dairesi : Kasımpaşa Vergi Numarası: 8360430777
Merkez Adresi : Yahya Kahya Mah. Sipahi Fırın Sok. No:24/A Kasımpaşa / Beyoğlu / İstanbul
Tel :  +90 (212) 361 74 03

Fax :  +90 (212) 235 27 29
Email :  [email protected]

[email protected]

http://www.mutbex.com/

Leave a reply: