Orçelik Madeni Eşya Ofis Mobilyaları Ltd. Şti.

ORÇELİK; 1979 yılında İzmir’de kurulmuştur. 2011 yılı Ege bölgesi en fazla istihtam sağlayan ve en yüksek üretimi gerçekleştiren Madeni ve Ahşap Ofis mobilyası üreticisi ünvanına sahip Orçelik, bugün İzmir Pınarbaşı’ndaki 5.000 m2 alana sahip depolama alanı ve bu fabrikada yer alan 1.000 m2’lik galerisi ile İTOB Organize Sanayi Bölgesi’ndeki 16.000 m2’lik mobilya fabrikasında çalışmaya devam etmektedir.

Son teknolojiye sahip tesislerinde yaptığı imalat ile kullanıcılarına kusursuz kalitede ürünler sunmayı gelenek haline getiren bir kuruluş olan Orçelik eğitimli iş gücü sayesinde sürekli gelişmektedir.
Estetik ve ergonomik ürünleri ile metal mobilyada kendini kanıtlayan Orçelik, ahşap mobilya tasarım ve imalatını da Orfis markası ile sürdürmektedir.
Hemşire ve eczacı dostu akıllı ilaç ve malzeme yönetim dolapları (Ordosis) Orçelik’in başarı çıtasını farklı ve yüksek noktalara taşıyan ayrıcalıklı ürünlerdir. Orçelik, ilaç yönetimi konusunda ilk ve tek yerli üretim dolaplarıyla ülke ekonomisine katkıda bulunma görevini de başarıyla yerine getirmektedir.
Arşivleme, depolama teknolojileri konusunda uzman olan Orçelik ‘Rafomat’ dikey depolama sistemlerini de imal ederek Türkiye ve Dünya pazarına sunmuş olmaktan gurur duymaktadır.

Firma Bilgileri

Adres : 7405 / 1 Sk. No: 12 Pınarbaşı

Telefon : +90232 479 14 18
Faks : +90232 479 49 88
Şehir : İzmir
Ülke : Türkiye
İnternet Adresi : www.orcelik.com
Mail Adresi : [email protected]
Faaliyet Türü : Üretici

Firmanın Ürünleri

Çelik Raf – Arşivleme ve Depolama Sistemleri
Kompakt Arşiv Sistemleri
Takım Tezgahları

Takım Masaları, Takım Arabaları, Takım Dolapları, Takım Pano Aksesuarları
Kartoteks Dolaplar
Rafomat
Dolaplar

Dosya Dolabı, Temizlik Malzemesi Dolabı, Soyunma Dolapları
Diğer Ürünler
Arkalıksız Oturma Bankı, Yatay Pafta Dolabı, Werzalit Ürünler, Kolon Küllük

Leave a reply: