PrintPlast

1989 Senesinde İsviçre ortaklığı ile kurulmuş olan, bugün tamamı yerli sermaye ile faaliyet gösteren printplast  alanında lider ilk plastik kart üreticilerindendir. Bu sorumluluktan yola çıkan printplast, plastik karta şekil verirken, yılların bilgi birikimi, ileri teknoloji ve ekipmanı, kişisel bilgilere gösterdiği önemi ve herşeyden önemlisi dinamik, üretken ve yaratıcı ekibinden faydalanır.

Güvenilir bir çözüm ortağı olarak printplast 1990 Senesinden beri yerli ve yabancı sayısız Banka, Sigorta Şirketleri , Okul, Hastane , Mağaza ve Devlet Kurumlarına, Barkodlu – Manyetik Bantlı – Kontaklı ve Kontaksız Akıllı Kart üretimi ile hizmet vermiştir.

printplast plastik kart üretimine ilave olarak kart üretim sistemi ve kartlı sistemlerin yazılım uygulamaları konularında anahtar teslimi projeler üretir ve danışmanlık hizmetleri sunar. Kartları kendi bünyelerinde üretmeyi tercih eden kuruluşlar içinde geniş ürün alternatifleri sunmaktadır.

Amatör kullanım amaçlı masa üstü kart üretim sistemleri, bankalar gibi yüksek kapasite ve süratin gerekli olduğu sektörlere yönelik, profosyonel kullanım amaçlı, kart tanımlama, otomatik kart zarflama sistemleri, printplast’ ın sunmuş olduğu alternatifler arasında yer almaktadır.

Bugüne kadar olduğu gibi bundan sonrada printplast, kaliteli ürün ve kaliteli servis ilkelerinden ödün vermeksizin, araştırmacı ve geliştirmeci zihniyetle her zaman daha iyisi için çalışacaktır.

Firma Bilgileri

Adres : Yunus Emre Cad. Dalgıç Sk. No: 9 4.Levent

Telefon : +90212 280 41 56
Faks : +90212 279 63 28
Şehir : İstanbul
Ülke : Türkiye
İnternet Adresi : www.printplast.com.tr
Faaliyet Türü : Üretici

Firmanın Ürünleri

Plastik Kartlar
Plastik Kart Teknolojileri

Barkod ve Manyetik Bant Teknolojileri, Kontaklı ve Kontaksız Chip Teknolojileri, Yüksek Güvenlik Uygulamaları ve Baskı Teknolojileri
Plastik Kart Hizmetleri
Form Basımı ve Kişiselleştirme, Başvuru Zarfı ve Kişiselleştirme, Kart Yapıştırma ve Form Eşleştirme, Mağazaya veya Doğrudan Müşteriye Sevkiyat, Özel Paketleme ve Kutulama Seçenekleri
Termal Kart Yazıcılar
Kişiselleştirme Sistemleri

Kart Kabartma Sistemi, Kart Kişiselleştirme Sistemi
Metal Plaka Baskı Sistemleri

(Toplam: 1, Bugün: 1 )

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


A List Sites Link Nom