Pvc Zemin Kaplama

Zemin kaplama alanında faaliyet gösteren şirketimiz; karo ve rulo halının yanı sıra karo veya rulo pvc, lamine ve laminat parke ile linolyum konularında hizmet vermektedir.

Şirketimiz zemin kaplama sektöründe faaliyet göstermekte olup, 2008 yılında Antalya’da kurulmuştur. Zaman içerisinde artan talep, pazar büyüklüğü ve pazara yakınlık gibi unsurları göz önünde bulundurarak 2013 yılı itibariyle İstanbul’a taşınmıştır. Hali hazırda faaliyetlerine İstanbul’da devam eden şirketimizin Türkiye’nin dört bir yanının yanı sıra Türki Cumhuriyetler ile Arap Yarım Adası ve Kuzey Afrika’da yüzlerce referansı bulunmaktadır.

Mast Yapı ve Zemin Kaplamaları olarak, misyonumuz ve vizyonumuz gereği, sürdürülebilirlik ilkesinden yola çıkarak, doğa ve insan sağlığı üzerinde olumsuz etki yaratmayan ürünleri müşterimize sunuyoruz.

Mast Yapı ve Zemin Kaplamaları olarak ana faaliyet alanlarımız, dünyanın en büyük zemin kaplama malzemeleri üreticilerinin Türkiye distribütörlüğü’nü ve ya bölge bayiliğini yaparken, gerek ürün satışı gerekse de uygulama konularında çözüm ortağınız olmamızdır.

Siz de zemin kaplama alanında bir çözüm ortağına ihtiyaç duyuyorsanız;

  • Ürün kalitesinden taviz vermeyen
  • İnsan sağlığı üzerinde olumsuz etki yaratacak ürünleri tercih etmeyen/müşterine sunmayan
  • Kalite ve güveni ilke edinmiş

Mast Yapı ve Zemin Kaplamaları ile iletişime geçebilirsiniz!

http://www.pvczeminkaplamam.com

Leave a reply: