Rüyada Dalgıç Görmek

Mesleği dalgıçlık yahut suya yakın yerlerde oturanlar için rızka, kara ikliminde bulunanlar için hırs ve tamaha, Dalgıç, zor ve çetin işlere gözü kapalı giren insana, Dalgıç, öncü imamların ve alimlerin sözlerini kendine prensip edinen, mürşidlerin güzell uygulamalarına uyan ve halkın önderi olan bilginlere de delalet eder.

Dalgıç bazen işin inceliklerine vakıf olmaya ve zor olanı başarmaya delalet eder. Rüyasında kişi kendisini dalgıç olarak görmüşse, kendisi ile uğraşanlar, güçlükler vardır ve bu koşullar kişiyi zorlamaktadır.
Rüyada dalgıç görmek mal, mülk olarak yorumlanır. Rüyasinda bir dalgiç elbisesi giyerek denize daldigini gör-mek, büyük bir servete kavusacagina veya bir hükümet adamindan bir hayir gelecegine; eger tüccar ise kazanacagina, hasta ise yakinda iyilesecegine isarettir.

Üzerinde dalgıç elbisesi oldugu halde sokakta gezdigini veya evinde dolastigini görmek, o yer hal-ki arasinda veya aile içinde sevilen bir kisi olacagina, üzerindeki dalgiç elbisesini çikarip denize öyle girdigini görmek, bulundugu mevkiden daha üst bir yere gelecegine delalet eder.

Bir baska rivayete görede: Rüyada görülen dalgıç, devlet baskanidir. inci çikarmak için denize daldigini gören kimse, devlet hizmeüne girer.

Dalgıcı görmek, mürşidlerin gidisatlarina uyan, muhakkiklerin söyledikleri sözlerin inceliklerine vakif ve halkin önderi olan büyük bir alime isarettir.

Rüyada dalgıç görmek faydasiz olmakla beraber, bir devlet büyügüne hizmet ugrunda can ve malini tehlikeye sokan bir kimsedir.

(Toplam: 1, Bugün: 1 )

Leave a reply:

Site Footer