SecuWorld Güvenlik Teknolojileri

Dünyadaki en yeni teknolojileri izleyip müşterilerinin beklentilerini tespit ederek özel çözümler üreten secuworld müşterilerine değer katar iş ortaklığı ve yıllarca sürecek dostluklar sunmaktadır. 2002 yılında SecuWorld Alarm ve Güvenlik Sistemleri adı altında şahıs firması olarak kurulan firmamız kuruluşundan itibaren hızlı bir büyüme göstermiş geçmişten gelen sektör tecrübesi bilgi,birikim,dinamik tablosu,referansları mennun müşterileri ile elektronik güvenlik sektörünün önde gelen proje taahhüt şirketlerinden biri olmuştur.
2011 yılından itibaren SecuWorld Güvenlik Teknolojileri Dış.Tic.Ltd.Şti ünvanıyla ISO 9001 ve TSE kalite belgeleride alarak yoluna sağlam adımlarla büyük ölçekli endüstriyel tesisler vb. birçok projelerde anahtar teslim çözümler sunmaktadır.Hizmet deyince aklımıza gelen ilk kavram süreklilik,bilgi,dürüstlük ve mennuniyet yaptığımız tüm projelerde müşterilerimizin gerçek ihtiyaçları doğrultusunda projelendirme yaparak müşterilerimizle ile karşı karşıya değil yan yana durmaya gayret safrediyoruz. Proje bazlı değil müşteri bazlı düşünüyor ve bu sayede uzun soluklu dostluklar kuruyoruz.
Bunun ilişkilerimizin ömrünü uzatacağına inanıyor ve bu doğrultuda karşılaştığımız bu sorunları aşmak için sorunu kendi sorunumuz olarak görüyor kalıcı ve etkin çözüm için çaba safrediyoruz.

Secuworld Güvenlik Teknolojileri Ltd.Şti.
Perpa Ticaret Merkezi A Blok Kat:8 No:806 ŞİŞLİ / İSTANBUL
P.K. : 34000    ŞİŞLİ / İSTANBUL
Tel : +90 212 222 66 64 pbx
E-Mail : secu@secu-world.com
Url : www.secuworld.com.tr

Etiketler:

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


A List Sites Link Nom