Skoda Rapid 2015 Fiyatları

Skoda Rapid Fiyat Listesi

Yüce Auto Skoda otomobillerin model, fiyat, teknik özellik, donanım ve renklerinde değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Fiyatlara Trafik Sigorta masrafı ilave edilmemiştir. Bu bedel müşteri tarafından karşılanacaktır.
Vergiler, Ruhsat ve Plaka ile ilgili bildirilen fiyatlar bilgi için olup, YÜCE AUTO A.Ş.’nin taahhüdünde değildir.

Skoda Rapid 2015 Fiyatları


16 Haziran 2015 Tarihinden İtibaren Geçerli Tavsiye Edilen 2015 Model Yılı Euro6 Anahtar Teslim Fiyat Listesi

MotorlarAmbitionStyle
1.2 TSI Green Tec Manuel / 90 HP
CO2: 107 g/km
50.000 TL
1.4 TDI CR Green Tec Manuel / 90 HP
CO2: 94 g/km
58.500 TL
1.4 TDI CR Green Tec DSG / 90 HP
CO2: 99 g/km
63.500 TL
68.500 TL
1.2 TSI Green Tec DSG / 90 HP
CO2: 107 g/km
60.000 TL
1.2 TSI Green Tec Manuel / 110 HP
CO2: 110 g/km
57.000 TL
1.4 TSI Green Tec DSG  / 125 HP
CO2: 114 g/km
63.500 TL
1.6 TDI CR Green Tec Manuel / 115 HP
CO2: 109 g/km
65.500 TL
PaketlerAmbitionStyle

Metalik Renk

1.350 TL1.350 TL

1- Fabia, Roomster, Rapid ve Rapid Spaceback, Octavia, Octavia Combi, Octavia RS, Octavia Combi RS, Yeti, Superb, Superb Combi  Üretim Yeri: Çek Cumhuriyeti

2- Trafik tescil ve ruhsat işlemleri,  ruhsat bedeli, ruhsat tescil bedeli ve damga vergisinden ibaret olup, bu bedeller müşteriye aittir.
3- Trafik tescil ve ruhsat işlemleri müşteri tarafından veya müşterinin talebi halinde müşteriye vekaleten yetkili satıcı veya yetkili satıcının yetkilendireceği üçüncü şahıslar tarafından yapılabilmektedir. Müşterinin trafik tescil ve ruhsat işlemleri hizmetinin yetkili satıcı veya yetkili satıcının yetkilendireceği üçüncü şahıslar tarafından yapılmasını istemesi halinde, hizmet bedeli yetkili satıcı ile müşteri arasında belirlenir. Bu nedenle, trafik tescil ve ruhsat işlemleri hizmet bedeli yetkili satıcıdan yetkili satıcıya değişkenlik gösterebilir. Burada belirtilen tescil masrafları bilgi amaçlı olup Yüce Auto Motorlu Araçlar Ticaret A.Ş. taahhüdünde değildir.
4- Araca ilişkin her türlü vergi (ÖTV, KDV, MTV vb.), trafik tescil ve ruhsat işlemleri resmi bedelleri; resmi tarife değişikliklerine bağlı olarak değişkenlik gösterebileceğinden, bu değişikliklerden kaynaklanabilecek fiyat farkı / farkları müşteri tarafından karşılanacaktır. Bununla birlikte resmi tarife değişikliği olmaksızın vergi mevzuatından kaynaklı hesaplama yöntemleri nedeniyle vergi tutarlarında farklar oluşabilecektir.
5- Trafik sigorta poliçe bedeli, tavsiye edilen anahtar teslim fiyatına dahil olmayıp, bu bedel müşteri tarafından ayrıca ödenecektir.
6- Yüce Auto Motorlu Araçlar Ticaret A.Ş.  üretim, ithalat gibi nedenlere bağlı olarak aracın model, standart, opsiyonel aksesuarlarında, teknik özelliklerinde ve fiyatlarında önceden haber vermeksizin değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
7- Tavsiye edilen anahtar teslim fiyat listesi bir sonra açıklanacak fiyat listesine kadar gerçeklidir. Listede belirtilen araçlar stoklarla sınırlıdır. Yüce Auto Motorlu Araçlar Ticaret A.Ş. kampanyayı istediği zaman yürürlükten kaldırma hakkını saklı tutar. Kesin sipariş verildiği durumlarda uygulanacak fiyatlama için otomobilin ithalının gerçekleştiği gün yürürlükte olan fiyat listesi geçerli olacaktır.
8- Burada belirtilen fiyatlar, standart donanımlı ve opak renkli araçlara ait olup metalik boya ve opsiyonel ekipmanlar ayrıca fiyatlandırılır. Liste harici opsiyonel ekipmanların fiyatları için Skoda Yetkili Satıcılarına başvurunuz.

Skoda Rapid 2015 FiyatlarıSkoda Rapid 2015 Fiyatları

 

Etiketler:

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


A List Sites Link Nom