Soylu Vitrin Malzemeleri Züccaciye San. Tic. Ltd. Şti.

1987 YILINDA  AYAKKABI  ÜRETEN FİRMALARA  HAZIRLIK VE ÜRETİM ESNASINDA  KULLANILAN MALZEMELERİN   TEMİNİ  VE SERVİS HİZMETİ SUNARAK  İŞ HAYATINA İLK ADIMINI ATMIŞTIR.

FİRMAMIZ  TİCARİ  HAYATTA  YENİLİK VE GENİŞ ÜRÜN YELPAZESİ İLE  MÜŞTERİLERİ İLE İLİŞKİLERİNİ SÜRDÜRMÜŞTÜR. ALTYAPI VE ÜRETİM  HAZIRLIKLARINI OLUŞTURAN FİRMAMIZ YÜKSEK TEKNOLOJİYE SAHİP URETİM ARAÇLARI VE TECRÜBELİ PERSONELİ İLE 2007 YILINDAN İTİBAREN PLEKSİGLASS PLASTİK VE METAL MALZEMELERDEN OLUŞAN STANDLAR VE SATIŞ DESTEK ÜRÜNLERİ ÜRETMEYE BAŞLAMIŞTIR. ARTAN ÜRÜN  ÇEŞİDİ  VE  YOĞUN TALEP ÜZERİNE  BAŞTA PERAKENDECİLİK SEKTÖRÜ OLMAK ÜZERE, MAĞAZA VİTRİN MALZEMELERİ, SAĞLIK SEKTÖRÜ ÜRÜN TEŞHİR STANDLARI GIDA TEŞHİR KABİNLERİ , OTEL EKİPMANLARI, AÇIK BÜFE SERVİS EKİPMANLARI, AYAKKABI, ÇANTA, DERİ EŞYA, SPOR EŞYALARI, GİYSİLERİ, İÇ GİYİM, ECZANE, OPTİK, KOZMETİK, CAM EŞYA, MÜCEVHERAT, BİJUTERİ, HEDİYELİK EŞYA DÜKKANLARI, SAATLER, GÜMÜŞ  VB BİRÇOK  SEKTÖRE ÖZEL ÜRETİM YAPMIŞTIRVE ÇALIŞMALARINA  DEVAM ETMEKTEDİR.

ÜRETİMİ TAMAMLANAN BÜTÜN SİPARİŞLER DAYANIKLI MALZEMELER İLE PAKETLENİP SİZLERE EN KISA ZAMANDA GÜVENLİ ŞEKİLDE SEVK EDİLİR.

AMACIMIZ MÜŞTERİLERİMİZE DOĞRUDAN VE HIZLI HİZMET SUNMAKTIR.

FİRMAMIZ  ULUSAL VE ULUSLARARASI FUARLARDA  YILLARDIR İSTİKRARLI

KATILIMI İLE  SİZLERE HİZMET ETME ARZUSUNU KANITLANMIŞ OLDU.

İLGİNİZE TEŞEKKÜR EDER  GELECEĞİ  BİRLİKTE VE SAĞLAM ADIMLARLA

KARŞILAMAK İSTERİZ

Firma Bilgileri

Adres : 6123 Sk. No: 47 Işıkkent

Telefon : +90232 436 05 97
Faks : +90232 436 06 87
Şehir : İzmir
Ülke : Türkiye
İnternet Adresi : www.soyluticaret.com
Faaliyet Türü : Üretici

Firmanın Ürünleri

Akrilik Açık Büfe Servis Ürünleri, Masa Numaraları, Tip – Box Kutuları, Masa Üstü Rezerve, Dondurma Standları, Pasta – Börek Standları

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


A List Sites Link Nom