Tunaylar Kesintisiz Enerji Sistemleri ve Bilgisayar Teknolojileri

1992 tarihinden günümüze kadar yaklaşık 23 yıldır Bilişim Sektöründe aktif olarak Profesyonel Danışmanlık Hizmetleri ve Sektörel Yazılım faaliyetlerini sürdürmekteyiz. Ancak son yıllarda gerek hizmet verdiğimiz müşterilerimizin gerekse farklı firmaların artan talepleri üzerine Kesintisiz Enerji Sistemleri sektöründe faaliyete başladık ve başarı ile sürdürmekteyiz.

Hedeflerimiz

Öncelikle kaliteyi ön planda tutan bir üretim anlayışı ile satış sonrası destek hizmetlerimizi ve Müşteri Memnuniyetini ön planda tutmaktayız. Tek amacımız ve öncelik hedefimiz müşterilerimizin talep ve problemlerini önemsemek ve anında cevap verebilmektir. Satışını yaptığımız ve hizmet verdiğimiz tüm ürünlerimizde kalitemizi arttırmayı ve sektörde söz sahibi olmayı hedeflemekteyiz.

Ürünlerimiz gelişmiş Ar-Ge merkezimizde güncel teknolojilerle yorumlanarak sürekli bir gelişim içerisinde bulunmaktadır. Bunun doğal yansıması olarakta teknolojik anlamda güncel bir ürün yelpazesine sahibiz.

tunaylar Kesintisiz Enerji Sistemleri Ve Bilgisayar Teknolojileri

Merkez Ofis  Adres : Yavuz Sultan Selim Bulvarı Lif City B Blok D:20 K:1 No:53 P.K. 34000 BEYKENT  / BEYLİKDÜZÜ  – İstanbul
Merkez Ofis İletişim : 0212 881 24 13 – Faks: 0212 881 24 13 – GSM : 0532 2566650
e-mail : selcuktunay@tunaylarenerji.com
e-mail : info@tunaylarenerji.com
Web : http://www.tunaylarenerji.com

Etiketler: , , , , ,

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


A List Sites Link Nom