UTSAT Uluslararası İnşaat Taahhüt Hizmet İşleri San. ve Tic. Ltd.

UTSAT Uluslararası İnşaat Taahhüt Hizmet İşleri Sanayi ve Ticaret Ltd.
İnsan ve insan hayatının önemini benimsemiş ve insanların layık oldukları kaliteli, sağlıklı yaşama kavuşabilmeleri için tüm hizmet portföyünü organize etmiş ve hedeflerini ona göre benimsemiştir.
Sağlıklı yaşamı bir bütün olarak algılayarak, yani insan yaşamına giren her maddenin önemini vurgulayarak, her konuda AR-GE çalışmaları yapmaktadır.
Bunun için öncelikle proje ve taahhüt grubu ile uluslararası kriterlere uygun, anahtar teslimi komple hastane ve laboratuvar projelerinde danışmanlık hizmeti verir.
Medikal Dünya markalarının tüm çalışmalarını takip etmek, en son gelişmiş yenilikleri mukayese ederek doğruya yönlendirmek; Medikal kurumların en son donanımlarla zenginleşmeleri için yol göstermek, en gelişmiş medikal cihazları temin etmek, donanımları sağlamak, eksikleri tamamlamak, en son sistemlerle ilgili bilgileri aktarmak ve öncü olmak, Dünyanın en gelişmiş uygulamalarını tespit edip Türk tıbbına ve Türkiye’deki tıbbi uygulamalara yeni sinerjiler kazandırmak en önemli hedeflerindendir.
Bunları gerçekleştirebilmek için önce araştırmaya önem vermiş daha sonra gelişmeye, uygulamaya ve de üretime önem vermiştir. Bu amaçla şirket bünyesinde yapılan üretimler ISO 13485 doğrultusunda TEMİZ ODA koşullarında yapılmaktadır.Temiz oda imalat koşullarımız OEM çalışmaya açıktır.
Özel gereksinimler ve ihtiyaçların detayına inerek gerekli kaynakları tespit ve temin etmek görevlerindendir.
UTSAT sadece ürünleri temin etmekle kalmaz, eksikleri tamamlar, kullanımları ile ilgili bilgi verir, onarımlarıyla ilgilenir, kullanımları ile ilgili eleman yetiştirir ve eğitim seminerleri düzenler.
UTSAT sağlıklı yaşamı bir yaşam felsefesi olarak kabul ettiği ve bunu herkese sağlamayı bir vazife addettiği için kuruluş ve çalışma konuları içinde; sağlıkla ilgili her türlü donanımı, alet ve makineleri, kullanım malzemelerini, tekstil ürünlerini temin etmek veya üretmek, bunlarla ilgili firmaların temsilciliklerini yapmak mevcuttur.
Sağlığımızı etkileyen en önemli unsur hijyen olduğu için insanlara hijyenik ortam sağlayabilecek , allerjik bünyeleri rahatlatacak, astımlı hastalara umut verecek, günün her saatinde ve her ortamda temiz hava sağlayan dekoratif, döşemelik, akıllı kumaş Drapilux’ü ülkemize kazandırmış ve günlük yaşantımıza kadar sokmuştur.

Vizyon
Dünyadaki sağlık, hijyen ve insan için gerekli olan tüm veriler hakkında gerekli gelişmeleri, güncellemeleri ve en son teknoloji zenginliklerini takip ederek; bunlardan mümkün olduğu kadar geniş kitlelerin yararlanmalarını hedeflemek.
Zaman akışı içersinde müşterilerimizin çeşitlilik gösteren gereksinimlerini en hızlı ve en uygun koşullarda ulaştırabilmek, insan hayatının önemini daima canlı tutabilmek.
Herkesi daha sağlıklı bir yaşam şekline sürükleyebilmek.

Misyon
Hedeflerine ve daha ileri seviyede sağlıklı bir yaşam stiline en kısa zamanda ulaşabilmek ve bunu topluma sağlayabilmek için incelemelere, araştırmalara, teknolojik gelişmelere ve ARGE çalışmalarına devam etmek, hatta daha fazlasını başarabilmek.

Utsat vizyonu-misyonu gereği ISO 13485, ISO 9001, ISO 14001, OHSAS 18001 kalite belgeleri doğrultusunda üretim ve hizmet gerçekleştirmektedir.

Firma Bilgileri

Adres : İkitelli Organize Sanayi Bölgesi Triko Center S 3 Blok No: 179 İkitelli

Telefon : +90212 549 25 08
Faks : +90212 549 25 07
Şehir : İstanbul
Ülke : Türkiye
İnternet Adresi : www.utsatco.com
Mail Adresi : info@utsatco.com
Faaliyet Türü : Ticaret

Firmanın Ürünleri

Teknolojik Tekstilde Drapilux
Döşemelik, Perdelik, Tül Perdelik, Masa Örtülük, Yatak Örtülük Kumaşlar
Medikal Sarf Malzemeleri / Tıbbi Cihaz ve Malzemeler

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


A List Sites Link Nom