Level Teknoloji A.Ş.

Level Teknoloji A.Ş.

Yaşadığımız evlerde ve iş yerlerimizde ya da uzaktan yönetim amaçlı kullanılan alanlarımızda bütün elektrik kontrollü donanımların, bir arada tek bir cihaz panelinden yönetilerek hayatımızı kolaylaştırmasına ve yaşam alanlarımızın her noktasında kolay bir şekilde içeriden ya da dışarıdan kullanabilme özgürlüğünü sunar.
Ev otomasyonu haberleşme seçeneklerinden Z-WAVE ile geliştirilmiş ürün yelpazesi sayesinde tüm kontrolleri sağlayabilen, LEVEL HOME teknolojileri ile dizayn edilen evlerde uygulanan otomasyon sistemleri, konfor, güvenlik ve maliyet açısından önemli avantajlar sağlamaktadır. LEVEL HOME kullanıcılarına güvenlik ürünlerinden, kamera sistemlerine, interkom kameralarından GPS tracking sistemlerinin entegrasyonu sayesinde ideal konfor sağlarken, rutin olarak tekrarlanan açılış kapanış kontrolleri (Örn: bahçe sulama, ortam iklimlendirme) gibi rutin tekrarlanan işlerin otomatik olarak yapılmasında önemli rol oynamaktadır.

LEVEL HOME sistemlerinde uygulanan ve dokunmatik panellerden kontrol edilebilen otomasyon kısaca genel adları ile, ısıtma – soğutma sistemleri, aydınlatma sistemleri, iklimlendirme sistemleri, multimedia cihazların kontrolü, sulama sistemlerinin yönetimi, interkom cihazlarıyla entegrasyonu, alarm sistemi yönetimi, Gps ile çocuklarımızın takibi, kedi, köpek ve motorlu araçların takibini diğer bütün elektrikli cihazların kontrolü elinizin altında olacaktır. Yaşanabilecek aksiliklerin önüne geçilebilecektir. Sistemlerin yaşamsal kontrol bilgilerine de önce den haberdar olabileceksiniz.

LEVEL HOME otomasyon sistemleri, teknolojinin gelişmesi ile birlikte kontrol ekipmanları ve sensörler hayatımızın birçok bölümüne girmiştir. Sensörlerden gelen bilgiler değerlendirilerek evinizde sizin yerinize karar verecek şekle getirilmiştir.
Bu sayede sizlere daha konforlu,daha ekonomik ve çevre dostu çözümler sunabilmektedir.

Level Teknoloji Sistemleri A.Ş.

Talatpaşa Mahallesi, Emirgazi Cd. No:2, 34400 Kağıthane, Istanbul

0212 210 57 18

[email protected]

www.levelteknoloji.com

(Toplam: 12, Bugün: 1 )

Leave a reply:

Site Footer