Matriks Bina Kontrol Sistemleri

Matriks, yangın alarm, CCTV, kartlı giriş kontrol ve bina otomasyon sistemleri konusunda 12 yıllık bilgi birikimi ve tecrübeye sahip kadrosu ve ileri teknoloji ürünleriyle müşterilerine etkin ve ekonomik çözümler üretmektedir.

Matriks, uygulamalarında, uluslararası standartlar   ve yerel yönetmeliklerden ödün vermeden projelendirme ve mühendislik hizmetleri sunmakta, deneyimli teknik kadrosuyla hızlı ve doğru çözümler sağlamaktadır.

Matriks, hizmet verdiği tüm konularda, satış sonrası servis, bakım, sistem geliştirme hizmetlerine, sistemin sürekliliğini sağlamak açısından çok önem vermektedir.

Kullanıcıların daha güvenli ortamlarda çalışmalarını sağlayan, hayatını kolaylaştıran ve konforunu artıran bu sistemler, belirli senaryolar dahilinde birbirleriyle etkileşim içinde çalışmaktadır. Sistemlerin birlikte çalışmalarının belirli protokoller altında toplanması entegrasyon olarak bilinmektedir.

Akıllı bina uygulamalarında, yangın alarm, sesli tahliye, güvenlik alarm, bina otomasyon sistemleri ve bunların tek merkezden yönetimini sağlayan entegrasyon çözümlerimizle ihtiyaca uygun ve ileri teknoloji ürünlerle hizmet vermekteyiz.

Matriks Bina Kontrol Sistemleri, küçük, orta ve büyük ölçekli projelerde, zayıf akım sistemleri konusunda en ileri teknolojileri kullanarak uygulama, proje ve kontrolluk yapmaktadır.

 

KALİTE POLİTİKAMIZ

Topluma ve çevreye karşı sorumluluklarının bilincinde, teknoloji ve kalite açısından sürekli ilerlemeyi hedef edinen bir kuruluş olarak amacımız, uluslararası standartlar ve yerel yönetmeliklerden ödün vermeden müşterilerimize en yüksek faydayı sağlayacak ürün ve hizmetleri optimum ticari şartlarla sunmak ve sürekli müşteri memnuniyetini sağlamaktır.

Bu amaçla ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi ile kalite hedeflerimiz ve politikalarımız, etkin ve sürekli olarak izlenir ve periyodik toplantılarda gözden geçirilir.

MATRİKS yönetimi, kalite ve müşteri memnuniyetinde sürekli gelişimi sağlayacak hedefleri oluşturmaktan sorumludur. Bu doğrultuda MATRİKS çalışanlarından da Kalite Yönetim Sistemimizin önemli bir parçası olan sürekli gelişime katkıları beklenmektedir. Kalite, tüm çalışanlarımızın sorumluluğundadır.

Çalışanlarımızın sahip oldukları iş ahlakını ve yeteneklerini, kendilerine sunmuş olduğumuz eğitimlerle geliştirmek temel ilkelerimizdendir.

Yürürlükteki mevzuat ve yasal düzenlemelere uymanın yanısıra; faaliyetlerimizi güvenli, ahlaklı, çevreyle dost olarak sürdürmeye devam edeceğiz.

 

MİSYONUMUZ

Müşterilerimize değer katacak hizmet ve çözümlerimizi uluslararası standartlara uygun, kalifiye insan kaynağı ile sunmak, sektörde güvenilir ürünler ve kaliteli hizmet ile lider olmak.

VİZYONUMUZ

Sürekli Gelişim

Dürüstlük ve Güvenilirlik

Müşteri Odaklı ve Nitelikli Hizmet

Standart, Mevzuat ve Yasal Düzenlemelere Uyum

Ataşehir Atatürk Mahallesi, Ekincioğlu Sokak No:21 34758 Ataşehir – Istanbul – Türkiye

Tel    :  +90 216 574 91 91 Pbx

Fax   :  +90 216 574 95 90

http://www.matrikstr.com

(Toplam: 37, Bugün: 1 )

Leave a reply:

Site Footer

Sliding Sidebar