Opel Mokka-e, 2022’nin ilk yarısında Türkiye’de

 

Yeni Mokka, Opel tarihinde ilk kez satışa sunulmuş olduğu günden itibaren tamamen elektrikli bir versiyona haiz olmasıyla ön plana çıkıyor. Opel Mokka-e, emisyonsuz sürüş ile üstün sürüş keyfini bir arada sunuyor. Mokka-e’nin elektromotoru 100 kW (136 HP) güç ve ilk hareket anından itibaren 260 Nm tork kullanıma sunuyor. Mokka-e, düzgüsel sürüş modunda WLTP normuna bakılırsa 322 kilometreye kadar elektrikli sürüş menzili sağlayabiliyor.

Üstün Alman teknolojisini en uygar tasarımlarla buluşturan Opel, güncel tasarım dilini tam anlamıyla hayata geçirdiği ilk modeli yeni Mokka’yı geçtiğimiz Haziran ayında Türkiye’de satışa sunmasının arkasından aynı modelin elektrikli versiyonunu da vatanımızda satışa sunmaya hazırlanıyor. Opel’in tamamen elektrikli Mokka-e modeli, 2022 yılının ilk yarısında Türkiye’de de yollara çıkacak. Yeni Opel Mokka-e, tamamen elektrikli motoru ile emisyonsuz ve son aşama keyifli bir sürüş sunuyor. Alman otomobil üreticisi Opel, yeni Mokka ile eğlenceyi ve modernliği muhteşem bir halde harmanlayan tamamen yeni bir otomobil ortaya koyuyor. Sıfır emisyonlu elektrikli sürüş özelliği ile son aşama verimli ve kompakt olan Mokka-e, kullanıcısının hem kent içi hem de güvenli otoyol sürüşlerini en iyi şekilde destekliyor.

Opel Mokka-e, 2022nin ilk yarısında Türkiye’de

Elektrikli motor, 136 HP gücüyle yüksek verimlilik ve performans sunuyor

Yeni Mokka, Opel tarihinde ilk kez satışa sunulmuş olduğu günden itibaren tamamen elektrikli bir versiyona haiz olmasıyla dikkat çekiyor. Mokka-e, emisyonsuz sürüş ile üstün sürüş keyfini bir arada sunuyor. Mokke-e’nin elektromotoru, 100 kW (136 HP) güç ve ilk hareket anından itibaren 260 Nm tork kullanıma sunuyor. Elektrikli sistem son aşama canlı ve dinamik sürüş özellikleriyle öne çıkıyor. Sürücü “Düzgüsel, Eko ve Spor” olmak suretiyle üç sürüş gibi olmaktan birini seçerek o anki gereksinimine ve keyfine uygun sürüş tarzını belirleyebiliyor. Maksimum hız, 50 kWsa kapasiteli batarya ve sürüş menzilini korumak için 150 km/s ile sınırlandırılıyor.

Yeni Opel Mokka-e modelinde standart olarak sunulan 100 kW’lık DC süratli şarj sistemi, bataryayı %80 seviyesine yalnız 30 dakikada şarj etme olanağı sunuyor. Mokka-e, düzgüsel sürüş modunda WLTP normuna bakılırsa 322 kilometreye kadar elektrikli sürüş menzili sunuyor. Eko sürüş modu, menzili daha da uzatabiliyor. Ev tipi priz için kablo çözümü, wall box yada yüksek süratli şarj olsun, yeni Mokka-e tek fazdan üç fazlı 11 kW’a kadar tüm ihtimaller içinde şarj çözümlerini destekliyor. 2022 yılının ilk yarısında Türkiye’de satışa sunulacak olan Opel Mokka-e, pazara sunulmuş olduğu andan itibaren elektrikli olan ilk Opel olmasıyla öne çıkıyor ve Opel’in elektrikliye geçişi için gerçek bir kanıt niteliğini taşıyor.

(Toplam: 7, Bugün: 1 )

Leave a reply:

Site Footer

Sliding Sidebar