Ortadoğu Mermer San. ve İnşaat. A.Ş.

Ortadoğu Mermer San. ve İnşaat A.Ş.

Doğaltaşın insanoğlunun zevkleri arasına girmesi oldukça eski çağlara dayanır. Mermerin doğaltaş ailesi içinde bulunan zirvedeki rolünün sebebi bu tecrübeden ileri gelir.

Ülkemiz dünyada ki doğaltaş rezervlerinin %42 sini elinde bulunduran varlıklı kaynak yapısıyla tüm dünyadaki mermer işletmecilerinin gözdesi konumundadır. Ülkemizin mermerlerini yabancı adlar takarak kendi ürünleriymiş şeklinde dünya pazarında satışa sunmaları işinin bilincinde olan her şirket şeklinde bizimde gözümüzden kaçmamıştır. Bu asırlara dayanan misyonun takip edeni olan ORTADOĞU MERMER ülkemizin köklü firmalarından biridir. 51 senelik ticari geçmişi bulunan ORTADOĞU MERMER İstanbul Çekmeköy’de 15.000 m2 açık alan 5.000 m2 kapalı alan da bulunan kendi tesislerinde günümüz teknolojisinin tüm imkânlarından yararlanarak senelik kapasitesi 25.000 m3 blok mermer 800.000 m2 ebatlı ve plaka mermer üretimi yapmaktadır.

Firmamız geniş makina parkuru ve alanın da yetişmiş nitelikli çalışanları ile hizmet vermeye devam etmektedir. Öte taraftan, Marmara adası ve Kuzuluk’ta bulunan mermer ocaklarında blok mermer satışlarını sürdüren şirket genç ve dinamik ekibiyle yurdumuz ve tüm dünyada ki mermer pazarını takip etmektedir. Firmamız Marmara mermeri olmak suretiyle öteki mermer ve taş üretimini yurt içi ve yurt dışı piyasalarına ORTADOĞU MERMER kalitesiyle sunmaktadır.

Başta, Avrupa ülkeleri, ABD, Rusya, Çin, Türki Cumhuriyetleri, Ortadoğu ülkeleri, Afrika ve uzak doğu ülkelerine ebatlı ve uygulamalı olarak ürünlerini ihraç etmek suretiyle ülke ekonomisine katkıda bulunmaktadır. Yarım asrı doldurmuş olan firmamız, günümüzün gerektirdiği tüm teknolojik imkânları seferber ederek çevik, dinamik ve atak ekibini bünyesinde muhafaza etmeyi ilke edinmiştir. Bu ilkeler doğrultusunda eski ve yeni arasındaki köprü vazifesini mermer uygulamalarıyla yerine getirerek haklı gurunu yaşamaktadır.

Firmamız kendi tesislerinde kendi mensubu ile blok, plaka ve ebatlanmış mermer üretimi ve satışının yanı sıra her türlü proje, tasarım uygulamalı üretiminin montajını gerçekleştirmektedir.

Uygulama alanlarımız; Her türlü konut, iş merkezi, otel ve avmleri, dekoratif döşeme, kaplama, havuz, fıskiye, çeşme, şadırvan, hamam, sütun, başlık, mukarnas, mihrap, mimber, kafes, söve, şömine, gömüt, anıt, heykel, restorasyon vs. her türlü mermer işleri taahhütlü gerek alt şirket gerek çözüm ortaklığı gerek ürün tedariki noktasında yurt içi ve yurtdışı referanslarımız mevcuttur.

Gelişen piyasalar ve güçleşen rekabet şartları altında firmamız Ortadoğu Mermer SAN VE İNŞAAT A.Ş başarının, inancın, cesaretin, planlamanın, doğru risk alabilmenin sonucu bulunduğunun bilinci ile yarınlara hazırlanmakta üretim faaliyetlerinin ve yatırımlarının hızla devam ederek sektöründe geleceğin Türkiye’sinin yıldızları içinde olmaya adaydır.

Aydınlar Mah. Mermerciler Cad. No:22 Çekmeköy/İSTANBUL
Durağan(durgun) Telefon : 0 216 312 15 58
Cep Telefonu : 0 532 676 02 61
Email Adresi : [email protected]
Whatsapp : 05326760261

http://www.ortadogumermer.com.tr

(Toplam: 13, Bugün: 1 )

Leave a reply: