Uyku Devrimi Kitap Özeti – Arianna Huffington

Uyku Devrimi Kitap Özeti – Arianna Huffington

UYKUNUN GÜCÜNÜ YENİDEN KEŞFETMEK

Arianna uykunun yalnızca sağlığımız için önemini değil, hedeflerimize ulaşmamıza destek olması açısından da belirleyici bulunduğunu ortaya koyuyor. Kimi zaman sınırlarımızı zorlamak için uyumamız gerekir!

—Sheryl Sandberg, Feysbuk CEO’su ve Lean In-Sınırlarını Zorla’nın yazarı

ABD’nın en oldukça okunan haber sitelerinden, Pulitzer Ödüllü Huffington Post’un yazı işleri müdürü Arianna Huffington, bigün bayılıp yere düşerek kanlar içinde kaldığında bunun sebebinin “uykusuzluk” bulunduğunu bilmiyordu. Fakat bedeninin uykusuzluğa verdiği bu tepki bir alarm işareti oldu. Süratli hayatlarımızın bizi şarj eden, şifalandıran uykuyu iyi mi adeta yok saydığını fark etti ve geceyle barışma macerasını çarpıcı bilimsel gerçeklerle harmanlayarak Uyku Devrimi’ni kaleme aldı.

Hızla gelişen teknolojinin ve uyku haplarının yatak odalarımızı iyi mi işgal ettiğini özetleyen Huffington, kariyerden cinsel yaşama pek oldukça alanda her insanın kendi uyku reçetesini yaratacağı esin verici fikirleri ve buluşları bu kitapta konu alıyor.

Uyku Devrimi; daha sıhhatli, daha mutlu, daha zinde bir yaşam için okumanız ihtiyaç duyulan kim bilir en mühim kitap.

Kitap Künyesi:

ISBN: 978-605-09-7256-6

Sayfa Sayısı: 360

Boyut: 13.6 x 21 santimetre

Gösterim Zamanı: Mart 2020

Kategori: Araştırma – İnceleme

Arianna Huffington Hakkında:

Arianna Huffington, Huffington Post Media Group’un kurucu ortaklarından, ABD’nın en oldukça okunan haber sitelerinden, Pulitzer Ödüllü Huffington Post’un yazı işleri müdürü. Huffington, birçok ulusal gazete ve dergide köşe yazarlığı yapıyor. 14 kitabı var. Time dergisinin “Dünyanın En Etkili 100 İnsanı” ve Forbes’in “En Kuvvetli Bayanlar” listelerine girmiştir.
(Toplam: 9, Bugün: 1 )

Leave a reply:

Site Footer