ARMA Ders Aletleri Eğitim Mob.Ltd.Şti

ARMA Ders Aletleri Eğitim Mob.Ltd.Şti; kalite ve konfor unsurlarını ön planda tutarak Okul – Ofis – Kreş mobilyaları üretim,satış ve tasarım hizmetlerini profesyonel olarak yapmaktadır.

ARMA ; estetik ve fonksiyonelliği tasarımdan üretime kadar tüm şüreçte gözönünde bulundurarak kaliteli ve zamanında hizmet anlayışını prensip edinmiştir.

Şirket teknolojik gelişmeleri takip ederek , eğitim sektöründe okul öncesinden üniversite seviyesine kadar tüm eğitim kurumlarının ihtiyaç duyduğu donanım ve ekipman ihtiyacını karşılamaktadır.

ARMA ; eğitim sektöründe tecrübeli Eğitimciler , Mimarlar ve Mühendisler tarafından kurulmuştur.

Firma ; okul sıraları , masa ve dolap sistemleri, yazı tahtaları, panolar, labaratuar sistemleri ve malzemeleri , bilgisayar ve iş teknik sınıfları ofis oturma grupları, çalışma masaları toplantı üniteleri , sinema, tiyatro, konferans ve çok amaçlı salon koltukları ,okul ve kurumların peyzaj düzenleme ve kent mobilyaları ile kaliteli, sağlam, ergonomik üretimini , konforlu ve daha verimli mekanları yaratmak için sürdürmektedir.

ARMA ; Mesleki ve teknik eğitim geliştirilmesi için,Avrupa Topluluğunca uygulamaya konulan ‘Leonardo da vinci’ programları için Mobilitiy ve Pilot projelerde hazırlamaktadır.

ARMA ; profesyonel ekibi ile her türlü eğitim kurumunun modern bir tarzda hazırlanmasında en yakın yardımcınızdır.

Demirhendek Caddesi No:182 Siteler Altındağ
ANKARA /  TURKEY, TR  06110

TEL |  +90 312 348 28 56

FAX |  +90 312 353 34 14

Genel Adres    | arma@armadekor.com

Dıs Ticaret      | export@armadekor.com

Proje Birimi    | proje@armadekor.com

Muhasebe       | muhasebe@armadekor.com

Satıs                | sales@armadekor.com

http://www.armaokul.net

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


A List Sites Link Nom