Disan Elektronik Işık Ses ve Led Sistemleri

Şirketimiz kurulmuş olduğu 1985 yılından bu yana profesyonel ses ve ışık sektörü içinde saygın bir yere sahiptir. Tam 27 senedir bu rekabetin içinde yerini korumakta olan Disan Elektronik, yaptığı imalatlarla ve sunduğu ürünlerle siz müşterilerimizin güven ve memnuniyeti fazlasıyla kazanmıştır. İmalatta Türkiye’de ilklerden olan firmamız gün geçtikçe tecrübesine tecrübe katmaktadır.

Markalaşma yolunda büyük adımlar atan firmamız kendi imal ettiği ürünlerini Türkiye çapında dağıtmakta ve distribütörlükler vermektedir. İmal ettiğimiz ürünlerin kalitesi ve müşteri memnuniyeti bizim için ilk sıradadır.

Firmamız imal ve itahal ettiği ürünlerin her zaman arkasında durmakta, ürün satışından montajına kadar profesyonel ekibimizle her türlü servis imkanını sağlamaktadır.

Firma Bilgileri

Adres : Efeler Mah. Şehit Teğmen İhsan Sezgin Sk. No: 9 Şirinyer – Buca

Telefon : +90232 452 19 48

Faks : +90232 452 18 58

Şehir : İzmir

Ülke : Türkiye

İnternet Adresi : www.disanelektronik.com

Mail Adresi : dsnelektronik@gmail.com

Faaliyet Türü : İthalatçı

Firmanın Ürünleri

Ses-Işık ve Led Sistemleri

  • Led Mimari Aydınlatmalar, Led Tunnel Uygulamaları, Pixel Led Uygulamaları, Led Bina İçi Aydınlatmaları, Dekoratif Led Uygulamaları, Madrix Destekli Led Uygulamalar
  • Profesyonel Ses ve Işıklandırma Sistemleri, Genel Seslendirme ve Anons Sistemleri, Konferans ve Simultane Çeviri Sistemi, LED Video Duvar Ekran Sistemleri, Mimari Işıklandırma Sistemleri

 

 

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


A List Sites Link Nom