Hedefim Group-Canip Can

Firma Hakkında

Büyük hedeflere, küçük ve güvenli adımlarla ulaşılır. Yıllar önce küçük bir işletme olarak ticari yaşamda yerini alan Hedefim Group, uzun ve özenli bir çabayla, bugüne ulaşmıştır. Yaşam prensiplerini yaptığı işe bire bir aktarmayı başarabilen işini yaşamının önemli bir parçası olarak gören bir anlayışıyla uzun yılları kapsayan bir süreçle, Hedefim Group’u bugünkü noktasına yaşamayı başaran Canip Can, bu kararlı duruşuyla yeni başarılara da imza atacaktır.
Her insan yaşama baktığı, yaşamı algıladı€ı gibi yaşar. Yaşam nasıl bakıyorsa, yaptığı her işte de bu bakışı görmek mümkündür.

Hedefim Group Akdeniz Bölgesi’nde her geçen gün biraz daha büyüyen ve atılımlarıyla sürekli kendisinden ilgiyle söz ettirmeyi başaran bir gruptur.

Hedefim Group’un ticaret alanındaki 90’lı yıllardan beri süregelen serüveni, istikrarlı ve ilkeli bir çizgide sürekli büyümüştür.

Bugün artık Hedefim Group, güvenli ve güçlü bir kuruluş olarak tüm Akdeniz Bölgesi’nde kalıcı bir yere sahiptir.

Hedefim Group bünyesinde yer alan ve bu gurup tarafından satışa sunularak, alıcısı ile buluşturulan her ürün Hedefim Group güvencesi altına girmiş demektir.

Üretimi ve tüketimi emek olarak gören Hedefim Group, üretilen ürünün kalitesine ve alıcının kazandığı paraya eşit oranda saygı duyar.

“Herzaman, tam zamanında, söz verdiğimiz gibi” şiarı, şirketimiz ve çalışanları için vazgeçilmezdir.

Firmanın Ürünleri

Otel Mobilyaları – Otel Tekstili
Otel Mobilyaları, Lobi Mobilyaları, Oda Mobilyaları, Yataklar, Yatak Başlıkları, Bazalar, Oturma Grupları, Masa-Sandalye, TV Sehpaları, Orta Sehpalar

Firma Bilgileri

Adres : Altınova Sinan Mh. Honamlı Sk. No:34
Telefon :
+90242 340 23 32
Faks :
+90242 311 98 63
Şehir :
Antalya
Ülke :
Türkiye
İnternet Adresi :
www.canipcan.com
Mail Adresi :
[email protected],
[email protected]
Faaliyet Türü :
Üretici

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


A List Sites Link Nom