Sandalye Fabrikası San. Tic. Ltd. Şti. – Tiffany Sandalye

Türkiyenin en büyük Tiffany Sandalye üretimine sahip olan şirketimiz, yeniliklere açık müşteri memnuniyetini ve ürün kabulünü en üst düzeye çıkaran, kalite standartlarına uygun müşteri odaklı hızla gelişen lider bir firmadır.

Sandalye Fabrikası olarak bugün sizlerle 5.035 m2 kapalı 9.885 m2 açık alan toplamda 14.920 m2 alan üzerinde faaliyet göstermektedir.

Üretim anlayışında kaliteyi ön plana çıkaran Sandalye Fabrikası, firmaların müşteri odaklı stratejisinin müşteri temas noktalarındaki tüm çalışanlar tarafından benimsenmesi firmaların performansını etkileyen en önemli faktörlerden biridir. Sandalye Fabrikası olarak firmamızın geleceği açısından müşteri sadakatinin, bizleri rekabette öne geçirecek en önemli unsurlardan biri olduğunun bilincindeyiz.

Bu sebeple de zamanımızın büyük bir bölümünü, müşterilerimizin ihtiyaçlarını öngörmek ve karşılamak ve de müşteri bağlılığını yükseltmek için harcamaktayız. Ürünlerimizin güvenirliği ile birlikte çalışanlarımızın müşteri odaklı ve özenli yaklaşımı, “Sandalye Fabrikası’nı tercih edersem, sorun yaşamam” güvencesini vermektedir. Sunduğumuz ürün ve hizmetler satış sonrası desteği gerektirdiğinden, müşterilerimiz bizi “çözüm ortağı” olarak görmelidir. Bu da, bizimle yaptıkları işlerden tam anlamıyla memnun kalmalarına bağlıdır.

“ Güvenerek , özendirerek , hayal ederek ve en iyisini düşünerek üretim yapıyoruz ”

Firma Bilgileri

Adres : Organize Sanayi Bölgesi 4. Cadde No: 1 Çaycuma

Telefon : +90372 638 60 70
Faks : +90372 638 60 78
Şehir : Zonguldak
Ülke : Türkiye
Faaliyet Türü : Üretici

Firmanın Ürünleri

  • Sandalye Çeşitleri; Sandalye Gümüş, Sandalye Altın, Sandalye Beyaz
  • Banket Grubu
  • Ofis Koltuğu

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


A List Sites Link Nom