Servapak Kurumsal Temizlik Şirketi

Dünyada gelişen kalite ve rekabet anlayışı, kurum ve kuruluşları kendi ana faaliyetleri üzerinde odaklanarak fark yaratmak ve tasarruf sağlamak için yeni arayışlara itmiştir. Ülkemizde altı yıl öncesine kadar önemi bilinmeyen Outsourcing kavramının gelişmesi ile insana endeksli tüm hizmetlerin tek elden yönetildiği bir sektör oluşmuştur.

Servapak kurumsal hizmetler; Verimliliği ve kaliteyi artırmak için ana faaliyet konularına odaklanmak isteyen ve hizmet gereksinimi duyan firmalara, tasarruf odaklı, mevcut kurumsal yapıya tam uyumlu ve verimli hizmet sağlamak üzere, çözüm ortağı olmak için kurulmuştur.
Servapak  müşteri memnuniyetini ve güvenirliğini amaç edinmiş olup profesyonel yönetici kadrosu ve çalışanları ile, kurucularının 2002 yılından bu yana kurumsal hizmet sektöründeki deneyimi sayesinde alanında markalaşma yolunda emin adımlarla ilerleyen örnek şirketler arasındadır. Uzmanlaşmanın hizmet kalitesini artırdığı gerçeğiyle, sadece kurumsal temizlik hizmeti, personel destek hizmeti  ve endüstriyel malzeme satış hizmeti vermektedir.
Servapak  İhtiyaçlara uygun çözümler ve programlar belirleyip, çözüm ortaklarının takdirini kazanarak büyümeye devam etmektedir.

Firma Bilgileri

Adres : Tahran Cad. No: 30 Kavaklıdere Çankaya

Telefon : 0850 520 00 60
Faks : 0312 417 95 18
Şehir : Ankara
Ülke : Türkiye
İnternet Adresi : www.servapak.com
Mail Adresi : info@servapak.com
Faaliyet Türü : Hizmet Sektörü

Firmanın Ürünleri

Temizlik Hizmetleri
Periyodik Temizlik, Kapalı Mekan Temizliği, Çevre Temizliği, Dış Cephe Temizliği, Endüstriyel Dağcılık
Destek Hizmetler
Teknik Destek Hizmetleri, Servis ve Kat Hizmetleri, Resepsiyon ve Karşılama Hizmetleri, Ofisboy ve Housekeeping Hizmetleri, Vale – V.I.P. Şöför Hizmetleri, Sekretarya ve Asistan Hizmetleri, Çevre Düzenleme ve Peyzaj Hizmetleri, Yükleme – Boşaltma (bant) Hizmetleri, Gözetim ve Yönlendirme Hizmetleri
Bordrolama Hizmeti
Yasal Yükümlülüklerin Takibi, Yıllık İzin Takibi, Ücret Bordrosu İşlemleri, İşe Giriş – Çıkış Takibi

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


A List Sites Link Nom