Facebook gönderileri paylaşıma nasıl açılır? Facebook gönderilerini paylaşıma açma adımları

Belkli de gönderilerinizden birini, daha geniş bir kesime paylaşmak isteyen bir dostunuz vardır. Şanslısınız: Feysbuk, tek tek gönderilerinizin görünürlüğünü düzenlemenize olanak tanıyor ve bunu yapmak oldukça kolay.

Tek bir gönderinin görünürlüğünü değişiklik yapmak, genel Feysbuk gizlilik ayarlarınızı etkilemeden, öteki kişilerin onu görmesini sağlar. İster bilgilendirici bir gönderi, ister sanat çalışmanızın bir fotoğrafı ya da bir “meme” olsun, Feysbuk gönderinizi iyi mi paylaşılabilir hale getireceğinizi burada bulacaksınız.


TOPLAM SÜRE2 dakika


İHTİYACINIZ OLANLARAkıllı telefonFeysbuk hesabı


 • Adım 1: Paylaşılabilir yapmak istediğiniz gönderiye gidin

  Bu gönderinin sağ üst köşesindeki üç nokta sembolüne tıklayın.

 • Adım 2: Menüden “Gizliliği Düzenle”yi seçin.

  Arkasından sabitleme, düzenleme, arşivleme şeklinde seçenekler görmüş olacaksınız. Ortada yer edinen “Gizliliği Düzenle” yazana basın.

 • Adım 3: “Her insana Açık” seçeneğini seçin

  Gizlilik menüsü, gönderinizi kimlerin göreceğini gösterecek. Burada hangi spesifik arkadaşlarınızın onu görebileceğini denetim edebilirsiniz. Hangi arkadaşlarınızın da göremeyeceğini belirleyebilirsiniz. Hatta gönderinizi yalnız kendinizin göreceği şekilde hususi olarak belirleyebilirsiniz. Sadece bu durumda gönderimizin hepimiz tarafınca görülmesini istiyoruz. Bunu yapmak için en üstteki “Hepimiz Açık” seçeneğini seçin.

 • Adım 4: “Tamam”a basın

  Sağ üst köşeden “Tamam”basın ve işte! Bu Feysbuk gönderisi artık arkadaşlarınız tarafınca görülebilir ve paylaşılabilir.

İyi paylaşımlar!

(Toplam: 1, Bugün: 1 )

Site Footer