Dama Bilişim Hizmetleri

2008 yılından bu yana faaliyet gösteren Dama Bilişim Hizmetleri, 2010 yılında tüm ekibi ile internet ve yazılıma yoğunlaşmıştır. Firmamız, her geçen yıl uzman ekibini büyüterek profesyonel çalışmalarına devam etmektedir.
Dama Bilişim, hem eğitim hem de deneyim anlamında üst seviyede olan kadrosunu sürekli olarak geliştirmektedir. Tüm ekibimiz mesleki ve kişisel kariyerlerini olumlu yönde etkileyecek eğitimler almaktadır.
Değişen teknoloji, sektörün gelişmesine ve yeni pazarlar doğmasına sebep olurken; Dama Bilişim de her geçen gün hizmetlerine dönem şartlarına uygun yenilikler ve çözümler eklemektedir. Üretilen yenilikçi ve kalıcı çözümlerle, işletmelerin kurumsal değişimlerini en başarılı şekilde yönetmelerine yardımcı olunurken; minimum maliyet sağlanması ve süre konusunda son derece titizlik gösterilmektedir.
Firmamız,  Müşterilerine en iyiyi sunmak ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutmak üzere şekillendirilmiştir, Dama Bilişim, “Empatik Hizmet” anlayışı sonucu kurulduğu günden bugüne çalıştığı hiçbir müşterisini kaybetmemiştir. Müşterileri ile arasındaki bu bağlılığın temelinde, iş disiplini ve güvene dayalı iş birliği yatmaktadır.
Dama Bilişim olarak vizyonumuz; “Bilişim teknolojilerinin bilgi birikimi ile deneyimini harmanlayıp, profesyonel internet sitelerini firmanıza en uygun yazılımsal çözümlerle sunarak; günün teknolojisine ayak uydurmanıza yardımcı olmak”tır.

Firma Bilgileri

Adres : Çekirge Mah. Mutlu Sk. No: 4 D: 5 Osmangazi

Telefon : +90224 256 62 32
Faks :
Şehir : Bursa
Ülke : Türkiye
İnternet Adresi : www.damabilisim.com
Mail Adresi : info@damabilisim.com
Faaliyet Türü : Hizmet Sektörü

Firmanın Ürünleri

  • Web Tasarımı
  • Özel Yazılımlar
  • Arama Motoru Optimizasyonu
  • Sosyal Medya Danışmanlığı
  • E-Ticaret
  • Kurumsal Kimlik
  • Fotoğrafçılık

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


A List Sites Link Nom