Kum Adam Kitap Özeti – Lars Kepler

Kum Adam Kitap Özeti - Lars Kepler

Kum Adam Kitap Özeti – Lars Kepler

40 DİLDE 14 MİLYON OKUR

Soğuk bir kış akşamında Stockholm’ün birazcık haricinde, Mikael Kohler-Frost yalnız başına dolaşırken bulunur, fazlaca hastadır. Hastaneye yetiştirilir. Kayıtlara nazaran, Mikael yedi yıl ilkin ölmüştür. Kız kardeşiyle birlikte on üç yıl ilkin kaçırılmış, güvenlikli bir psikiyatri biriminde soyutlama edilmiş seri katil Jurek Walter’ın kurbanı olduğu sanılmıştır. Jurek Walter’ı yakalayan dedektif Joona Linna’nın şüphesi doğrulanmıştır: Jurek Walter’ın dışarıda, Mikael ile kız kardeşinin seneler boyu devam eden tutsaklıklarında Kum Adam olarak belledikleri bir kabahat ortağı vardır.

Stieg Larsson’un Millenium serisinin karakterlerini ve sürükleyici vakalar dizisini gölgede bırakmaya hazır bir seri var ise, işte bu o. Lars Kepler kuvvetli sezgileri, stratejik dehası olan, kırılgan, muhteşem başkahraman Joona Linna’yı yaratıp karşısına Hannibal Lecter kadar sıkıntılı

ve hesapçı bir düşman koyuyor.

Booklist

Kum Adam insanoğlunun sinirlerini hünerle geriyor. Kısa, kuvvetli bölümleri ve her yerde gizlenen hayaletleriyle,
Kum Adam dur durak bilmeyen bir gerilim.

The New York Times

Kitap Künyesi:

ISBN: 978-605-09-6373-1

Sayfa Sayısı: 472

Boyut: 13.6 x 21 santimetre

Gösterim Zamanı: Temmuz 2019

Kategori: Polisiye – Gerilim

Lars Kepler Hakkında:

Lars Kepler, Alexandra Coelho Ahndoril ile Alexander Ahndoril çiftinin takma ismidir. Evvelde kendi romanlarını yazan karı koca, Joona Linna serisini yaratmış ve serinin bugüne dek basılan yedi romanı uluslarası çoksatan listelerine girmiştir. Türkçede daha ilkin Hipnozcu ile İnfazcı adlı romanları yayımlanmıştır.

(Toplam: 334, Bugün: 1 )

Leave a reply:

Site Footer