Nüans Şapka Promosyon Ürünleri Tekstil San. Tic. Ltd. Şti.

Fark ayrıntılarda gizlidir. Nüans şapka  promosyon ürünleri sizin hedefinizi hayata geçirmek için yola çıkan bir ekiptir. Kullandığımız kumaşların ,aksesuarların ve ipliklerin  orijinalliği ve kalitesine kadar işimizin değerini artıran her nüans bizim için çok önemlidir. Çünkü farkın ayrıntıda gizli olduğuna inanıyoruz ve bunun içinde adımız nüans şapka ve promosyon tekstil ürünleridir. Modellerimizin çeşitliliği ve benzersizliği her bir modelimizin arkasında büyük bir birikim ,tasarım ve geniş bir ekibin titiz çalışması yatıyor.
Nüans  şapka  2007 yılında premier şapka nakışlı/baskılı reklam şapkaları üretimi ve satışı ile faaliyete  başlamıştır. Her geçen gün kaliteli ürünler ve zamanında teslimat ile müşteri portföyünü artıran   bir nüans şapka, gelişen ürün ve müşteri potansiyeline bağlı olarak kendi atölyelerinde kendi üretimiyle premier şapka sektöründe faaliyetine devam etmektedir. Prensiplerini,üretim disiplini, kalite,zamanında teslimat ve  müşteri memnuniyeti ile  kanıtlayan firmamız müşterilerini bir defalık hizmet değil, sürekli ve gelişen iş ilişkileriyle  elinde tutarak büyümesini sürdürmektedir.
şapka bizim işimiz sloganıyla hareket eden firmamız ,ürün portföyünü de genişleterek sadece şapka değil  bütün promosyon ürünlerinin de üretimini yapmaktadır. Bu hedef doğrultusunda çalışmalarına her geçen gün nüans farkı katarak devam etmektedir. Bu yüzden fark denince akla gelen nüans şapka oluncaya dek ?.

MİSYONUMUZ
Nüans şapka ve tekstil promosyon ürünleri şuanda imalatını kendi atölyeleri içerisinde gerçekleştirmektedir.Nüans farkı yaratarak zamanında mal teslimi,ürün kalitesi ve müşteri memnuniyeti ile birlikte çalışmalarına devam etmektedir.

VİZYONUMUZ
Türkiye’de şapka ve tekstil sektöründe daima en önde,en başarılı ve en büyük şapka ve tekstil üretimi yapan firma olup,kaliteli ve müşteri memnuniyetinde ödün vermeden bu sektörde lider bir firma olmaktır.

Firma Bilgileri

Adres : Kirazlıtepe Mah. Orhan Seyfi Orhon Cad. No: 17 / 2 Üsküdar

Telefon : +90216 557 57 61 / +90216 422 22 08
Faks : +90216 422 09 81
Şehir : İstanbul
Ülke : Türkiye
İnternet Adresi : www.nuanssapka.com
Mail Adresi : info@nuanssapka.com
Faaliyet Türü : Üretici

Firmanın Ürünleri

  • Promosyon Malzemeleri
  • İş Elbiseleri
  • Şapka

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


A List Sites Link Nom