Sen Başla Gerisi Gelir Kitap Özeti – Reid Hoffman Ben Casnocha

Sen Başla Gerisi Gelir
Orijinal adı ve dili:
The Start-Up of YouISBN: 978-605-09-2299-8
Sayfa Sayısı: 222
Ebat: 13.6×21 cm
Yayın Tarihi: Kasım 2014
Tavsiye edilen perakende satış fiyatı: 19.00 TL

LinkedIn kurucusundan kariyerinizi dönüştürmenin en etkili yolları

İş hayatı çok değişti. Artık güçlü bir network’ünüz yoksa kariyerinizde başarıyı yakalamanız veya fırsatları zamanında değerlendirebilmeniz neredeyse imkânsız. “Benim çevrem çok ama faydasını görmüyorum” diyorsanız, bu kitap tam size göre!

LinkedIn kurucu ortağı Reid Hoffman ve ödüllü iş kitapları yazarı Ben Casnocha’nın birlikte kaleme aldıkları bu kitabın temel mottosu şu: “Herkes girişimcidir.”
Girişimcilik, kariyer hayatının ta kendisidir. Dolayısıyla hayatınız boyunca bir başkasının şirketinde çalışsanız da aslında kariyerinize yatırım yapıyorsunuz demektir ve yatırım yapmak da girişimciliğin en temel öğesidir.

Peki, kariyere yatırım yapmak ne demek? Network oluşturmak kariyer hayatınızı nasıl ileriye taşır? Rekabet ortamını nasıl avantaja çevirirsiniz? Risk almakla belirsizlikler içinde boğulmanın farkları nelerdir? Cevapları, kariyerine yeni başlayan ya da kariyer çizgisini başka bir yöne çevirmeye hazırlanan veya var olan kariyerini güçlendirmeye ve sürdürülebilir kılmaya odaklanan herkes için yazılmış bu kılavuz niteliğindeki kitapta bulabilirsiniz.

(Toplam: 1, Bugün: 1 )

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


A List Sites Link Nom