Unilever San.ve Tic.Türk A.Ş./Unilever Foodsolutions

Firma Hakkında

Unilever Foodsolutions, ev dışı gıda sektöründe hizmet veren, markalı gıda ürünlerinin ve servislerinin lideri ve uzman tedarikçisidir. Dünyanın birçok yerinde operasyonları olan UFS’nin ana markaları Knorr, Lipton, Carte D’or, Calve, Sana, ve Becel’dir. UFS, kaliteli, lider marka ve servislerini tedarik etmenin yanı sıra, tüketici araştırmaları, müşteriye yaklaşımı ve devamlı yakın ilişki içerisinde olması sayesinde müşterilerinin işlerini büyütmelerine de yardımcı olmaktadır.
Yaklaşık 4500 çalışanı ile 66 ülkede operasyonlarını sürdüren ve Unilever’den ayrı bir iş birimi olarak yönetilen UFS; Bulyonlar, Çeşniler, Çorbalar, Soğuk Soslar, Çay ve Tatlılarda lider pozisyondadır.
Knorr, Lipton, Carte D’or, Calve, Sana, Hellmann’s, Becel, Flora gibi iyi bilinen markaların altında satılan ve geliştirilen ürünler; tüm dünyada oteller, restoranlar ve catering şirketleri tarafından yaygın olarak kullanılıyor.
Yaklaşımımızın temelinde şeflerle ve ticari ortaklarımızla olan yakın iş ilişkilerimiz, lider markalarımız, tüketicilerimizi tanımamız ve şeflik becerilerimiz yer alıyor.

Firmanın Ürünleri

Bulyonlar&Çeşniler, Soğuk Soslar, Soslar, Çorbalar, Çaylar, Margarin, Yağlar, Tatlılar, Patates Püresi, Köfte Harcı, Yemek Harcı, Dolma Harcı, Makarna Çeşitleri, Nişasta Çeşitleri, Un Çeşitleri

Firma Bilgileri

Adres : Saray Mah.Küçüksu Cad.Sokullu Sok.No:8 Ümraniye
Telefon :
+90216 633 90 00
Faks :
+90216 633 93 23
Şehir :
İstanbul
Ülke :
Türkiye
İnternet Adresi :
www.unileverfoodsolutions.com.tr
Mail Adresi :
Faaliyet Türü : Üretici

Yorum yapabilmek için giriş yapmalısınız.


A List Sites Link Nom