Bahar Country

Bahar Country hakkında

Bahar Country 1960 yılından bu yana İstanbul’un en gözde kır düğünü ve açık hava etkinlikleri mekanı olarak göze çarpmaktadır.

Yerleşim planınında 3 adet geniş davet alanı barındıran tesisimizin davet alanları haricinde etkinlikler ve ala carte hizmetlere uygun açık ve kapalı salonları da mevcuttur.

Açık havada ilklerin yaşandığı organizasyonları mimarı olan Bahar Country bugüne kadar bir çok ünlü çiftin de düğün organizasyonları için tercihi olmuştur.

Doğanın büyüsünü yeşilin tüm güzelliğiyle buluşturup hayalinizdeki kır düğününü Bahar Country’de beraber gerçekleştiriyoruz.

Sizin için önemli olan bizim için de önemli. Size özel farklı planlama seçenekleri, özel tasarlanmış menüsüyle bütçenize uygun kusursuz düğün için İstanbul’un merkezinde doğa ile iç içe tek mekan: Bahar Country. Profesyonel ekibi, uzman aşçıları ve organizasyonda kusursuzluk ilkesiyle modern kır düğün anlayışını sizlere sunuyor. Alışılagelmiş düğün anlayışından uzakta orijinal ve kaliteli bir düğün için Bahar Country dünyadaki tüm trendleri takip ederek size farklı tasarım ve organizasyon seçeneklerini tercihinize göre hazırlıyor.

Bahar Country düğün davetli sayınıza ve ambiyans tercihinize göre üç ayrı düğün bahçesinde 100 kişiden 2000 kişiye kadar yemekli düğünler gerçekleştiriyor.

NIKAH TÖRENLERI

Sade ve samimi bir törenle yakın dostlarınız ve sevdiklerinizle ormanın içinde temiz hava ve eşsiz bir atmosferde bütçenize uygun bir şekilde düğün töreninizi gerçekleştirebilirsiniz.

Yemyeşil düğün bahçelerinden tercih ettiğiniz birinde, sizin zevkinize göre tüm ayrıntıları özel olarak tasarlanmışnikah kokteylinizi hafta içi saat 11.00’den 21.00’e kadar ikişer saatlik süreler içinde gerçekleştirebilirsiniz. Aşk ile yeşili tek mekanda buluşturan Bahar Country’de ayrıca canlı orkestra ile de nikahınızı daha da güzelleştirebilirsiniz.

After Party seçeneği ile bu mutlu günü geç saatlere kadar devam ettirebilirsiniz.

Masa üzerlerine konumlandırılan şık tentelerle düğünlerin korkulu rüyası olan yağmuru engelleyebilir, mutluluğunuzun bölünmesine izin vermezsiniz.

80 kişiden az etkinlikler kabul edilmemektedir.

 

Bahar Country Özellikleri

 • Paket Başlangıç Fiyatı: 100-150 TL
 • Açık Alan Kapasitesi: +2.000
 • Kapalı Alan Kapasitesi: 500-750
 • Yemekli Kapasitesi: +2.000
 • Kokteyl Kapasitesi: +2.000
 • Otopark Kapasitesi: 1.000-1.500
 • Firmanın İzin Verdiği Dış Hizmetler: Catering
 • Mekan Özellikleri: Açık Mekan, Kapalı Mekan, Yüksek Tavan, Kolonsuz Salon, Çim Alan
 • Manzara: Kır, Bahçe
 • Lokasyon: Şehre Yakın, Kırsal Alan, Ormanlık Alan
 • Diğer Özellikler: Işık, Ses ve Sahne, Organizasyon Sorumlusu, After Party, Engelli Girişi, Vale,, Menüde Değişiklik İmkanı, Aynı Anda Birden Fazla Düğün
 • Organizasyon Türleri: Açılışlar, Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet Düğünü, Kına
 • Nasıl Gidilir?: Sarıyer İstikametinde Maslak yönünden gelen misafirlerin Sarıyer Tüneline girmeden soldan devam etmeleri gerekir, Hacıosman yokuşunun bitiminde Sarıyer’e gider gibi sola dönüldükten sonra Çayırbaşı sapağından tekrar sola dönülür, bu yol üzerinde 1,5 km kadar gidildikten Bahçeköy yolu caddesi üzerinde solda giriş kapımızı görülmektedir.
(Toplam: 23, Bugün: 1 )

Leave a reply:

Site Footer

Sliding Sidebar