Mehmet Restaurant

Mehmet Restaurant

Nikâh sonrası yemeği ve düğün gibi çeşitli etkinliklerinize kucak açan Mehmet Restaurant’ta unutulmaz bir gece geçirme fırsatınız var! Eşsiz deniz ve şehir manzarasıyla sizleri ağırlayan Mehmet Restaurant’ta sizi ve konuklarınızı ağırlamak istiyoruz!

Leziz Menüleriyle ve Kalitesiyle En Doğru Mekân Seçimi: Mehmet Restaurant

Yemekli davet vermeyi düşünen ya da düğünü yemek konseptli yapmayı planlayan herkes Mehmet Restaurant’ta aradığını bulabilecek! Mehmet Bayraktar tarafından minimalist bir anlayışla yönetilen Mehmet Restaurant’ta her bütçeye ve her damak zevkine göre çözüm var!
Özel toplantılarınızda sizlere eşlik edecek karşılama hosteslerimiz ve sunum personellerimiz gece boyunca sizlere hizmet edecektir. Menü seçebilme ve menü değiştirebilme imkânını sizlere sunan Mehmet Restaurant’ta her şey istediğiniz gibi olacak!
Mezesinden meyvesine kadar her detayına kendinizin karar vereceği düğün menülerini görmek ve planlama yapmak için Mehmet Restaurant’ta sizi bekliyoruz!

Mehmet Restaurant’ta Hangi Tür Etkinlikler Yapılabilir?

 Bayi Toplantıları
 Kurumsal Etkinlikler
 Yemekli Davetler
 Bayi Eğlenceleri
 Kutlamalar
 Kokteyller
 Partiler
 Baby Shower Kutlamaları
 Kına Geceleri
 Düğün Organizasyonları
 Evlilik Teklifleri gibi farklı amaçlarla yapacağınız tüm organizasyonlarda sizlere ev sahipliği yapmaktan dolayı çok mutluyuz.
Her bütçeye ve her kesime göre yaptığımız düğün planlaması konuklarınızı ve sizleri memnun etmektedir. Yemekli ya da kokteylli tüm aktivitelerinizde sizlere en iyi hizmeti vermeye çalışan Mehmet Restaurant olarak kapılarımızı sonuna kadar açıyoruz!
Mehmet Restaurant’ta yapılan tüm etkinlikleri inceleyerek de sizlere nasıl bir hizmet verebileceğimizi görebilirsiniz. Sayfada yer alan fotoğraflar ve videolar bizi tercih eden müşterilerimize aittir. Alt kısımda yer alan yorum bölümünde ise müşterilerimizin bizler ve mekân hakkındaki değerli yorumlarını görebilirsiniz.

Mehmet Restaurant’ta Kapasite Sınırlaması Var Mı? Mehmet Restaurant’a Kaç Kişilik Davetli Grupları Kabul Edilebilir?

1950 yılından itibaren sizlere tüm etkinliklerinizde kaliteli hizmetini sunan Mehmet Restaurant yemekli organizasyonlarınızda 500 kişiye, kokteyl tarzındaki etkinliklerinizde ise 700 kişiye hizmet verebilmektedir.
Hafta içi ve hafta sonu ayrımı yapmaksızın tüm etkinliklerinize kucak açan Mehmet Restaurant’ta çocuklarınızın oynaması için özel alanlar bulunmaktadır. Çizgi karakterler, balonla süsleme gibi çeşitli aktivitelerle çocuklarınız organizasyon ekibimiz tarafından organizasyon boyunca eğlendirilir. Böylece, sizler ve değerli konuklarınız organizasyonlarınızın keyfini çıkarabilirsiniz.
Kapalı alanda da sizlere hizmet veren Mehmet Restaurant 250 ila 500 davetlinizi kapalı bölümde en iyi şekilde ağırlayacaktır. Maksimum tüm etkinliklerinizde 1.000 kişilik davetli gruplarınıza hizmet veren Mehmet Restaurant’ta kaliteden asla ödün verilmez.
Mehmet Restaurant Nerededir? Mehmet Restaurant’a Nasıl Gidilir?
Maden Mahallesi’nde Kilyos Yolu üzerinde bulunan Mehmet Restaurant İstanbul’da Sarıyer ilçesinde yer almaktadır. Uzun yıllardır köklü bir ailenin yönetiminde size ev sahipliği yapan Mehmet Restaurant’a ulaşım açısından bir problem yaşamayacağınızı söylemekte fayda var.
Kendi araçlarınızla kolaylıkla gelebileceğiniz Mehmet Restaurant’a konuklarınızda problem yaşamadan gelebilecektir. 151 ve 152 numaralı otobüslere binerek konuklarınız kısa sürede Mehmet Restaurant’a erişebilirler.

 

Mehmet Restaurant Özellikleri

 • Kokteyl Paket Başlangıç Fiyatı: 30-50 TL
 • Yemekli Paket Başlangıç Fiyatı: 50-100 TL
 • Açık Alan Kapasitesi: 750-1.000
 • Kapalı Alan Kapasitesi: 250-500
 • Yemekli Kapasitesi: 750-1.000
 • Kokteyl Kapasitesi: 750-1.000
 • Otopark Kapasitesi: 500-750
 • Firmanın İzin Verdiği Dış Hizmetler: Organizasyon Firması
 • Mekan Özellikleri: Açık Mekan, Kapalı Mekan, Çim Alan
 • Manzara: Deniz, Boğaz, Kır, Bahçe, Havuz
 • Lokasyon: Şehir Merkezi, Ormanlık Alan
 • Diğer Özellikler: Işık, Ses ve Sahne, Organizasyon Sorumlusu, After Party, Engelli Girişi, Vale,, Menüde Değişiklik İmkanı, Aynı Anda Birden Fazla Düğün
 • Organizasyon Türleri: Bayi Toplantısı, Baby Shower, Davet ve Resepsiyon, Düğün, Kurumsal Etkinlikler, Mezuniyet Törenleri, Nişan, Parti, Piknik, Sünnet Düğünü, Kına
(Toplam: 43, Bugün: 1 )

Leave a reply:

Site Footer